Čas na serveru 12:35:15

Aukce LXII./2020

Kamil Kubík - Muzeum v New Yorku

Kamil Kubík
Muzeum v New Yorku

Id: 238004

ručně kolorovaný autorský tisk/papír, rozměr tisku 35,5 x 45,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Otakar Hůrka - Řeka v údolí

Otakar Hůrka
Řeka v údolí

Id: 237701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Richard Sasse - Bouře přichází

Richard Sasse
Bouře přichází

Id: 240802

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
11 000

12 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Na poli

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 241001

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jiří Anderle - Elise Höfer

Elise Höfer

Id: 240311

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

11 500

Detail

Jan Rapin - Černý harlekýn

Jan Rapin
Černý harlekýn

Id: 240902

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Jiří Anderle - Konfrontace

Konfrontace

Id: 240308

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

11 200

Detail

Václav Rožánek - Sedící akt

Václav Rožánek
Sedící akt

Id: 240409

kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně výstavního razítka

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Viktor  Rolín - Večerní krajina

Viktor Rolín
Večerní krajina

Id: 241501

olej/překližka, rozměr 30,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 243601

lept/papír, rozměr tisku 90 x 66 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Kamil Lhoták - Pan Florián kýchal nahoře na palubě

Kamil Lhoták
Pan Florián kýchal nahoře na palubě

Id: 237206

tuž/papír, rozměr listu 20 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, volně loženo, publikováno v knize F. Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce"

Vyvolávací cena:
3 800

10 600

Detail

Milan Martinec - Vzpomínka na Paříž

Milan Martinec
Vzpomínka na Paříž

Id: 240501

olej/plátno, rozměr 62 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

10 600

Detail

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 240511

patinovaná hmota/mramorový podstavec, celková výška 39,5 cm, značeno na spodní straně, stav viz foto, drobné oděrky na podstavci,po

Vyvolávací cena:
2 200

10 600

Detail

Géza Szóbel - Kubistická postava

Géza Szóbel
Kubistická postava

Id: 236812

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Viktor  Rolín - Strom ve větru

Viktor Rolín
Strom ve větru

Id: 239301

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail