Aukce LXII./2020
František Daněk - Sedláček
Na poli
Id: 241001
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč
Elise Höfer
Id: 240311
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 69 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
11 500 Kč
Jan Rapin
Černý harlekýn
Id: 240902
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Konfrontace
Id: 240308
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
11 200 Kč
Václav Rožánek
Sedící akt
Id: 240409
kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 33 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně včetně výstavního razítka
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Viktor Rolín
Večerní krajina
Id: 241501
olej/překližka, rozměr 30,5 x 37 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 000 Kč
Bez názvu
Id: 243601
lept/papír, rozměr tisku 90 x 66 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 000 Kč
Kamil Lhoták
Pan Florián kýchal nahoře na palubě
Id: 237206
tuž/papír, rozměr listu 20 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, volně loženo, publikováno v knize F. Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce"
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 600 Kč
Milan Martinec
Vzpomínka na Paříž
Id: 240501
olej/plátno, rozměr 62 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 600 Kč
Jaroslav Horejc
Akt
Id: 240511
patinovaná hmota/mramorový podstavec, celková výška 39,5 cm, značeno na spodní straně, stav viz foto, drobné oděrky na podstavci,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 600 Kč
Géza Szóbel
Kubistická postava
Id: 236812
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Viktor Rolín
Strom ve větru
Id: 239301
olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Jarmilo!
Id: 243105
papírový reliéf/zlato, rozměr 20 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 500 Kč
Milan Klimeš
Společnost
Id: 237008
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, neznačeno, původem z autorovy pozůstalosti, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
10 500 Kč
František Tichý
Sup
Id: 241003
uhel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč