Aukce LXII./2020
Karel Špillar
Dívka
Id: 240504
barevná kresba/papír, rozměr kresby 54 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 400 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice
Id: 237010
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 58 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozené paspartování, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč
Bohumil Hradečný
Tání na Benecku
Id: 237306
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Nymfy
Id: 234614
malba/karton, rozměr 69 x 106 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, sklo z vnitřní strany znečištěno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Motiv z Prahy
Id: 233810
olej/plátno, rozměr 73 x 103 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na několika místech poškozený obraz,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 500 Kč
Akt
Id: 237302
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Václav Vozáb
Růže
Id: 233802
olej/tempera/sololit, rozměr 32 x 50 cm, neznačeno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
700 Kč
900 Kč
Neznačeno
Sedící dívka
Id: 233801
malba/karton, rozměr rozměr viditelný 47 x 30 cm, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč