Čas na serveru 12:23:56

Aukce LXII./2020

  Autor neurčen - Piják

Piják

Id: 233804

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, nerámováno, volné plátno, malba poškozena, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
700

2 700

Detail

Josef Konečný - Úlovek

Josef Konečný
Úlovek

Id: 240505

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 239404

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Stromy

Stromy

Id: 233803

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

2 400

Detail

Karel Špillar - Dívka

Karel Špillar
Dívka

Id: 240504

barevná kresba/papír, rozměr kresby 54 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 400

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Kompozice

Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice

Id: 237010

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 58 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozené paspartování, zaskleno

Vyvolávací cena:

2 300

Detail

Bohumil Hradečný - Tání na Benecku

Bohumil Hradečný
Tání na Benecku

Id: 237306

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

  Autor neurčen - Nymfy

Nymfy

Id: 234614

malba/karton, rozměr 69 x 106 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, značně poškozený rám, sklo z vnitřní strany znečištěno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Prahy

Motiv z Prahy

Id: 233810

olej/plátno, rozměr 73 x 103 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, na několika místech poškozený obraz,po

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 237302

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Vozáb - Růže

Václav Vozáb
Růže

Id: 233802

olej/tempera/sololit, rozměr 32 x 50 cm, neznačeno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
700

900

Detail

  Neznačeno - Sedící dívka

Neznačeno
Sedící dívka

Id: 233801

malba/karton, rozměr rozměr viditelný 47 x 30 cm, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
600

600

Detail