Aukce LXII./2020
Gustav Macoun
Na Chrudimce
Id: 237308
olej/plátno/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 50
Blanka Voldřichová
Dívka
Id: 239103
bronzová socha, výška bronzového odlitku 64 cm, výška podstavce 6 cm, neznačeno, autorův odlitek číslován 2/6, stav viz foto
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
37 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Mrakodrapy
Id: 239001
olej/sololit, rozměr cca 75 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA
Id: 240416
grafická technika/papír, rozměr tisku 44 x 34 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Josef Liesler
Květina
Id: 240305
olej/plátno, rozměr 65 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 51
Bez názvu
Id: 240414
kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
35 000 Kč
Zdeněk Burian
Rosomáci
Id: 244301
tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26 cm, značeno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize Rudolfa Luskače "Závoj zeleného ticha" (druhé vydání 1966 viz foto) paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Karel Skála
Sedící akt
Id: 240506
olej/dřevěná deska, rozměr 85 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobně lokálně poškozená malba,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 500 Kč
Příhozy: 71
Bohumil Mareček
Sestry
Id: 237313
olej/plátno, rozměr oválu cca 128 x 100 cm, značeno a datováno vlevo, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54
Josef Ullmann
Zimní motiv
Id: 240702
olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 50
Jan Bauch
Artisté
Id: 239603
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 51
Neznačeno
Kubistická figura
Id: 237403
olej/lepenka, rozměr cca 45 x 22 cm, na zadní straně přípis sochaře Jašky z jehož sbírky dílo pochází, lehce poškozený rám, poškozená malba viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Před bouří
Id: 239201
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
32 000 Kč
Dívčí akt
Id: 237011
pastel/papír, rozměr viditelný 60 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, pod sklem znečištěno
Vyvolávací cena:
800 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 83
Václav Zapadlík
Automobil
Id: 234610
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné tečky na obraze, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49