Čas na serveru 12:54:00

Aukce LXII./2020

Josef Velčovský - Bretaň

Josef Velčovský
Bretaň

Id: 241504

akryl/plátno, lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 900

40 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 63

  Neznačeno - Akt

Neznačeno
Akt

Id: 236811

olej/deska, rozměr 26,5 x 20 cm, celkový rozměr lehce poškozené adjustace 56 x 49 cm

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Gustav Macoun - Na Chrudimce

Gustav Macoun
Na Chrudimce

Id: 237308

olej/plátno/karton, rozměr 45 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 50

Blanka Voldřichová - Dívka

Blanka Voldřichová
Dívka

Id: 239103

bronzová socha, výška bronzového odlitku 64 cm, výška podstavce 6 cm, neznačeno, autorův odlitek číslován 2/6, stav viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

37 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Mrakodrapy

Karel Souček (Bor)
Mrakodrapy

Id: 239001

olej/sololit, rozměr cca 75 x 79 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Albín Brunovský - EVA PRIMA PANDORA

Albín Brunovský
EVA PRIMA PANDORA

Id: 240416

grafická technika/papír, rozměr tisku 44 x 34 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Josef Liesler - Květina

Josef Liesler
Květina

Id: 240305

olej/plátno, rozměr 65 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 51

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 240414

kombinovaná technika/akvarel/kresba/ruční papír, rozměr listu 57,5 x 41 cm, značeno s datací a věnováním ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Zdeněk Burian - Rosomáci

Zdeněk Burian
Rosomáci

Id: 244301

tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26 cm, značeno monogramem vpravo dole, jedná se o ilustraci ke knize Rudolfa Luskače "Závoj zeleného ticha" (druhé vydání 1966 viz foto) paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Karel Skála - Sedící akt

Karel Skála
Sedící akt

Id: 240506

olej/dřevěná deska, rozměr 85 x 65 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobně lokálně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:

34 500

Detail

Příhozy: 71

Bohumil Mareček - Sestry

Bohumil Mareček
Sestry

Id: 237313

olej/plátno, rozměr oválu cca 128 x 100 cm, značeno a datováno vlevo, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Ullmann - Zimní motiv

Josef Ullmann
Zimní motiv

Id: 240702

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 50

Jan  Bauch - Artisté

Jan Bauch
Artisté

Id: 239603

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 51

  Neznačeno - Kubistická figura

Neznačeno
Kubistická figura

Id: 237403

olej/lepenka, rozměr cca 45 x 22 cm, na zadní straně přípis sochaře Jašky z jehož sbírky dílo pochází, lehce poškozený rám, poškozená malba viz foto

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

  Autor neurčen - Před bouří

Před bouří

Id: 239201

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, zaskleno, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail