Čas na serveru 12:23:27

Aukce LXII./2020

  Autor neurčen - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 237011

pastel/papír, rozměr viditelný 60 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, pod sklem znečištěno

Vyvolávací cena:
800

32 000

Detail

Příhozy: 83

Václav Zapadlík - Automobil

Václav Zapadlík
Automobil

Id: 234610

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné tečky na obraze, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

31 000

Detail

Příhozy: 49

František Líbal - Jeřabina ve větru

František Líbal
Jeřabina ve větru

Id: 236204

olej/sololit, rozměr 34 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Jaromír Skřivánek - Chrám Buddhova zubu v Kandy

Jaromír Skřivánek
Chrám Buddhova zubu v Kandy

Id: 240313

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorské štítky

Vyvolávací cena:
3 200

31 000

Detail

  Neznačeno - Dívka s květinami

Neznačeno
Dívka s květinami

Id: 233811

olej/plátno, rozměr 114 x 57 cm, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

30 000

Detail

Příhozy: 73

Robert Jiran - Podkolenky

Robert Jiran
Podkolenky

Id: 236002

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 58

Ota Bubeníček - Jihočeská krajina

Ota Bubeníček
Jihočeská krajina

Id: 240304

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

30 000

Detail

Příhozy: 64

Jan Saudek - Stydlivá ženská

Stydlivá ženská

Id: 229002

fotografie, rozměr 39 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

29 000

Detail

Příhozy: 49

  Neznačeno - Dostaveníčko se smrtkou

Neznačeno
Dostaveníčko se smrtkou

Id: 233813

mramorová plastika, výška cca 38 cm, výška celková s podstavcem cca 46 cm, původní stav viz foto, na podstavci drobné oděrky,po

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 48

Václav Zapadlík - Limuzína

Václav Zapadlík
Limuzína

Id: 234609

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné tečky na obraze, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Příhozy: 60

Jan Saudek - Grapes of Wrath

Grapes of Wrath

Id: 236702

fotografie, rozměr cca 30,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Eduard Boehm - Romantický motiv

Eduard Boehm
Romantický motiv

Id: 237311

olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Teodor Josef Mousson - Na trhu

Teodor Josef Mousson
Na trhu

Id: 239801

olej/karton, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:
18 000

29 000

Detail

Josef Wischniowsky - Lovec motýlů

Josef Wischniowsky
Lovec motýlů

Id: 240301

olej/dřevo, rozměr 33 x 23 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace, zaskleno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Gustav Macoun - Rozkveltý den

Gustav Macoun
Rozkveltý den

Id: 238101

olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 500

Detail