Aukce LXII./2020
František Líbal
Jeřabina ve větru
Id: 236204
olej/sololit, rozměr 34 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 49
Jaromír Skřivánek
Chrám Buddhova zubu v Kandy
Id: 240313
olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorské štítky
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
31 000 Kč
Neznačeno
Dívka s květinami
Id: 233811
olej/plátno, rozměr 114 x 57 cm, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 73
Robert Jiran
Podkolenky
Id: 236002
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 58
Ota Bubeníček
Jihočeská krajina
Id: 240304
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 64
Stydlivá ženská
Id: 229002
fotografie, rozměr 39 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 49
Neznačeno
Dostaveníčko se smrtkou
Id: 233813
mramorová plastika, výška cca 38 cm, výška celková s podstavcem cca 46 cm, původní stav viz foto, na podstavci drobné oděrky,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 48
Václav Zapadlík
Limuzína
Id: 234609
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné tečky na obraze, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 60
Grapes of Wrath
Id: 236702
fotografie, rozměr cca 30,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno po okrajích, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Eduard Boehm
Romantický motiv
Id: 237311
olej/plátno, rozměr 72 x 100 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Na trhu
Id: 239801
olej/karton, rozměr 40,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, zaskleno, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
29 000 Kč
Josef Wischniowsky
Lovec motýlů
Id: 240301
olej/dřevo, rozměr 33 x 23 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená dekorativní adjustace, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
28 000 Kč
Gustav Macoun
Rozkveltý den
Id: 238101
olej/karton, rozměr 47 x 63 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 500 Kč
Neznačeno
Postava dívky
Id: 241802
olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16 cm, na zadní straně papírový štítek s popisem, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 002 Kč
Neznačeno
Na kraji rybníka
Id: 233806
olej/plátno, rozměr 52 x 77 cm, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 54