Aukce LXII./2020
Robert Jiran
Procházka Paříží
Id: 236003
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
20 003 Kč
Příhozy: 58
Alois Kalvoda
Staré zákoutí
Id: 239402
olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
V kavárně
Id: 240602
olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v obraze
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Jan Rapin
Odpočívající Danae
Id: 240901
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Ota Bubeníček
Statek u rybníka
Id: 241507
olej/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
19 000 Kč
Čarodějka a trpaslík
Id: 242001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Josef Strnad
Pod chodským nebem
Id: 243603
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 000 Kč
Příhozy: 55
Marcel Krasický
Lovecké zátiší
Id: 240413
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
18 500 Kč
Josef Velčovský
Brány do pouště
Id: 240003
malba/plátno/překližka, rozměr 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nečistoty na obraze
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 000 Kč
František Emler
Kytice v modrém
Id: 243401
olej/lepenka, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 000 Kč
Josef Hubáček
Z okolí Moravské Třebové
Id: 235707
olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31,5 cm, neznačeno, lehce zvlněné plátno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
17 600 Kč
Zdeněk Burian
Tadeáš a Orozca
Id: 235607
kresba tuží/papír, rozměr kresby 21 x 21 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno ve spodní části listu, volně loženo, nerámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 500 Kč
Albín Brunovský
Bella Italia IX.
Id: 240417
lept/papír, rozměr tisku 21 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Otto Peters
Sedící akt
Id: 231115
olej/plátno, rozměr 80 x 67 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
17 000 Kč
Odpočívající dívka
Id: 237405
kolorovaný linoryt/papír, rozměr tisku 19,5 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč