Čas na serveru 11:31:08

Aukce LXII./2020

Cyril Bouda - Z Karlova mostu

Cyril Bouda
Z Karlova mostu

Id: 241903

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 24 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Robert Jiran - Náhrdelník

Robert Jiran
Náhrdelník

Id: 236004

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Grus - Rovná silnice

Jaroslav Grus
Rovná silnice

Id: 243501

olej /plátno, rozměr 59 x 83 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, poškozené sklo viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Robert Jiran - Procházka Paříží

Robert Jiran
Procházka Paříží

Id: 236003

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

20 003

Detail

Příhozy: 58

Alois Kalvoda - Staré zákoutí

Alois Kalvoda
Staré zákoutí

Id: 239402

olej/plátno, rozměr 48 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto, kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - V kavárně

Miroslava Vrbová - Štefková
V kavárně

Id: 240602

olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v obraze

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Rapin - Odpočívající Danae

Jan Rapin
Odpočívající Danae

Id: 240901

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Ota Bubeníček - Statek u rybníka

Ota Bubeníček
Statek u rybníka

Id: 241507

olej/lepenka, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Adolf Born - Čarodějka a trpaslík

Čarodějka a trpaslík

Id: 242001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Josef Strnad - Pod chodským nebem

Josef Strnad
Pod chodským nebem

Id: 243603

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně

Vyvolávací cena:
1 800

19 000

Detail

Příhozy: 55

Marcel Krasický - Lovecké zátiší

Marcel Krasický
Lovecké zátiší

Id: 240413

olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

18 500

Detail

Josef Velčovský - Brány do pouště

Josef Velčovský
Brány do pouště

Id: 240003

malba/plátno/překližka, rozměr 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, drobné nečistoty na obraze

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

František Emler - Kytice v modrém

František Emler
Kytice v modrém

Id: 243401

olej/lepenka, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Josef Hubáček - Z okolí Moravské Třebové

Josef Hubáček
Z okolí Moravské Třebové

Id: 235707

olej/plátno/karton, rozměr 22 x 31,5 cm, neznačeno, lehce zvlněné plátno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

17 600

Detail

Zdeněk Burian - Tadeáš a Orozca

Zdeněk Burian
Tadeáš a Orozca

Id: 235607

kresba tuží/papír, rozměr kresby 21 x 21 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno ve spodní části listu, volně loženo, nerámováno,po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail