Aukce LXII./2020
Stín v cele
Id: 237203
reliéf/papír, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno ve spodní části, popsáno s datací na zadní straně, rok vzniku 1975, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 000 Kč
František Zikmund
Zátiší
Id: 240502
olej/plátno, rozměr 35 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 000 Kč
Jan Kutálek
Žbrunda
Id: 241101
pálená hlína, glazováno, celková výška cca 20,5 cm, značeno na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Jezdec
Id: 237304
olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 800 Kč
Genadij Zubkov
Bez názvu
Id: 236807
malba/plátno, rozměr 59 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Gustáv Mallý
Interiér bytu
Id: 239804
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, značně poškozený rám, přiloženy výsledky restaurátorského průzkumu ak. soch. Bedřicha Hoffstädtera
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 500 Kč
Karel Špillar
Rozkvetlá zahrada
Id: 240701
olej/plátno, rozměr 45,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 500 Kč
Setkání
Id: 241701
olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč
Jan Slavíček
Korčula
Id: 238706
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 300 Kč
Kronos
Id: 240303
lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce znečištěno lepidlem
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
7 000 Kč
Bez názvu
Id: 241702
lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 000 Kč
Ján Hála
Opočinek
Id: 237401
olej/karton, rozměr 6,5 x 15 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz se nabízí bez odborného posouzení
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Josef Soukup
Čertovka
Id: 237602
olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, novodobá adjustace, drobné nedostatečnosti v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jaromír Skřivánek
Interiér chrámu
Id: 241705
olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 500 Kč
Otakar Číla
Albánský bojovník
Id: 231105
olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lokálně poškozená a znečištěná malba, na zadní straně autorský štítek, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč