Čas na serveru 12:53:16

Aukce LXII./2020

Jaroslav Horejc - Kovář

Jaroslav Horejc
Kovář

Id: 240510

patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 34 cm, značeno a datováno ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Antoš Frolka - Za živobytím

Antoš Frolka
Za živobytím

Id: 241506

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

František Tavík Šimon - Večer v Quimper

František Tavík Šimon
Večer v Quimper

Id: 236701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Olbram Zoubek - Stín v cele

Stín v cele

Id: 237203

reliéf/papír, rozměr listu 42 x 25 cm, značeno ve spodní části, popsáno s datací na zadní straně, rok vzniku 1975, volně loženo, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

8 000

Detail

František Zikmund - Zátiší

František Zikmund
Zátiší

Id: 240502

olej/plátno, rozměr 35 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

Jan Kutálek - Žbrunda

Jan Kutálek
Žbrunda

Id: 241101

pálená hlína, glazováno, celková výška cca 20,5 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Jezdec

Jezdec

Id: 237304

olej/plátno, rozměr cca 43 x 65 cm, značeno V. Kopecký vpravo dole, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

7 800

Detail

Genadij Zubkov - Bez názvu

Genadij Zubkov
Bez názvu

Id: 236807

malba/plátno, rozměr 59 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Gustáv Mallý - Interiér bytu

Gustáv Mallý
Interiér bytu

Id: 239804

olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, značně poškozený rám, přiloženy výsledky restaurátorského průzkumu ak. soch. Bedřicha Hoffstädtera

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Karel Špillar - Rozkvetlá zahrada

Karel Špillar
Rozkvetlá zahrada

Id: 240701

olej/plátno, rozměr 45,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na dekorativní adjustaci, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

7 500

Detail

  Autor neurčen - Setkání

Setkání

Id: 241701

olej/plátno, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Jan Slavíček - Korčula

Jan Slavíček
Korčula

Id: 238706

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 26 x 36 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 300

Detail

Jiří Anderle - Kronos

Kronos

Id: 240303

lept/papír, rozměr ve výřezu 37 x 48 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, popsáno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, lehce znečištěno lepidlem

Vyvolávací cena:
2 600

7 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 241702

lept/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

7 000

Detail

Ján Hála - Opočinek

Ján Hála
Opočinek

Id: 237401

olej/karton, rozměr 6,5 x 15 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, obraz se nabízí bez odborného posouzení

Vyvolávací cena:

Detail