Aukce LXII./2020
F. J. Dyck
U alpského jezera
Id: 236401
olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 400 Kč
Ervín Semian
Pod sluncem
Id: 236813
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou dcerou, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč
Na zápraží
Id: 238708
olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 400 Kč
Karol Molnár
V kroji
Id: 232607
olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
V dole
Id: 233809
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 300 Kč
Odpočívající klaun
Id: 240503
olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 300 Kč
Jiří Heřman
Letní den
Id: 240703
olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 200 Kč
Průhled lesem
Id: 237307
olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč
Jan Benda
Zatiší
Id: 241002
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 100 Kč
Z pastvy
Id: 241508
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 100 Kč
Richard Viandier
V lese
Id: 241801
olej/dřevo, rozměr 16 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Piják
Id: 233804
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, nerámováno, volné plátno, malba poškozena, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 700 Kč
Josef Konečný
Úlovek
Id: 240505
olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
Stanislav Feikl
Karlův most
Id: 239404
olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Stromy
Id: 233803
olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 400 Kč