Čas na serveru 13:41:31

Aukce LXII./2020

F. J. Dyck - U alpského jezera

F. J. Dyck
U alpského jezera

Id: 236401

olej/plátno, rozměr 66 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
3 200

3 400

Detail

Ervín Semian - Pod sluncem

Ervín Semian
Pod sluncem

Id: 236813

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 55 x 38,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou dcerou, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

  Autor neurčen - Na zápraží

Na zápraží

Id: 238708

olej/plátno, rozměr 38 x 46 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 400

Detail

Karol Molnár - V kroji

Karol Molnár
V kroji

Id: 232607

olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

  Autor neurčen - V dole

V dole

Id: 233809

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba,po

Vyvolávací cena:
1 800

3 300

Detail

  Autor neurčen - Odpočívající klaun

Odpočívající klaun

Id: 240503

olej/plátno, rozměr 55 x 48 cm, značeno vpravo dole J. Krátký, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
900

3 300

Detail

Jiří Heřman - Letní den

Jiří Heřman
Letní den

Id: 240703

olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail

  Autor neurčen - Průhled lesem

Průhled lesem

Id: 237307

olej/karton, rozměr 49 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jan Benda - Zatiší

Jan Benda
Zatiší

Id: 241002

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 100

Detail

  Autor neurčen - Z pastvy

Z pastvy

Id: 241508

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

3 100

Detail

Richard Viandier - V lese

Richard Viandier
V lese

Id: 241801

olej/dřevo, rozměr 16 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

  Autor neurčen - Piják

Piják

Id: 233804

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, nerámováno, volné plátno, malba poškozena, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
700

2 700

Detail

Josef Konečný - Úlovek

Josef Konečný
Úlovek

Id: 240505

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Stanislav Feikl - Karlův most

Stanislav Feikl
Karlův most

Id: 239404

olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Stromy

Stromy

Id: 233803

olej/plátno, rozměr 21 x 33 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

2 400

Detail