Aukce LXII./2020
František Ringo Čech
Historie začíná v Sumeru
Id: 236502
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Karel Chaba
S květinou
Id: 240407
tempera/papír, rozměr viditelný 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč
Jaromír Skřivánek
Týřovice nad Berounkou
Id: 243602
olej/plátno, rozměr 115 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 50
Gustav Macoun
Na kraji vesnice
Id: 232616
olej/plátno, rozměr 80 x 109 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Kamil Lhoták
Klavírní koncert
Id: 237205
tužka/tuš/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 13,5 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize V. Řezáče "Černé světlo" viz foto, kniha přiložena
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Ullmann
Zrcadlení
Id: 239401
olej/karton, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Martin Benka
Žena v kroji
Id: 239803
olej/karton, rozměr viditelný 25 x 13 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen soudněznalecký posudek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 000 Kč
Josef Velčovský
Lodě na konci cesty
Id: 241503
akryl/plátno/lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 900 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 23
Zdeněk Burian
Královna Luisa Marie a princ Godoy
Id: 235606
kresba tuží/papír, rozměr kresby 21 x 20,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno ve spodní části listu, volně loženo, nerámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 50
Ota Bubeníček
Jarní den
Id: 237902
olej/karton, rozměr viditelný 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3
Id: 240412
litografie/papír, rozměr ve výřezu 79,5 x 57,5 cm, značeno, číslováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 000 Kč
Josef Jíra
Park Štěchovice
Id: 241601
akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
22 000 Kč
Cyril Bouda
Z Karlova mostu
Id: 241903
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 24 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Robert Jiran
Náhrdelník
Id: 236004
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Jaroslav Grus
Rovná silnice
Id: 243501
olej /plátno, rozměr 59 x 83 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, poškozené sklo viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč