Čas na serveru 11:51:26

Aukce LXII./2020

  Neznačeno - Postava dívky

Neznačeno
Postava dívky

Id: 241802

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16 cm, na zadní straně papírový štítek s popisem, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

27 002

Detail

  Neznačeno - Na kraji rybníka

Neznačeno
Na kraji rybníka

Id: 233806

olej/plátno, rozměr 52 x 77 cm, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
1 200

26 000

Detail

Příhozy: 54

František Ringo Čech - Historie začíná v Sumeru

František Ringo Čech
Historie začíná v Sumeru

Id: 236502

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Karel Chaba  - S květinou

Karel Chaba
S květinou

Id: 240407

tempera/papír, rozměr viditelný 37 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jaromír Skřivánek - Týřovice nad Berounkou

Jaromír Skřivánek
Týřovice nad Berounkou

Id: 243602

olej/plátno, rozměr 115 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Gustav Macoun - Na kraji vesnice

Gustav Macoun
Na kraji vesnice

Id: 232616

olej/plátno, rozměr 80 x 109 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, obraz v původním stavu,po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Kamil Lhoták - Klavírní koncert

Kamil Lhoták
Klavírní koncert

Id: 237205

tužka/tuš/kombinovaná technika/papír, rozměr listu 21 x 13,5 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize V. Řezáče "Černé světlo" viz foto, kniha přiložena

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Ullmann - Zrcadlení

Josef Ullmann
Zrcadlení

Id: 239401

olej/karton, rozměr 29 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Martin Benka - Žena v kroji

Martin Benka
Žena v kroji

Id: 239803

olej/karton, rozměr viditelný 25 x 13 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, přiložen soudněznalecký posudek

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Velčovský - Lodě na konci cesty

Josef Velčovský
Lodě na konci cesty

Id: 241503

akryl/plátno/lepenka, rozměr 27 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 900

24 000

Detail

Účastníci: 23

Zdeněk Burian - Královna Luisa Marie a princ Godoy

Zdeněk Burian
Královna Luisa Marie a princ Godoy

Id: 235606

kresba tuží/papír, rozměr kresby 21 x 20,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno ve spodní části listu, volně loženo, nerámováno,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 50

Ota Bubeníček - Jarní den

Ota Bubeníček
Jarní den

Id: 237902

olej/karton, rozměr viditelný 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Karel Vaca - Kompozice

Karel Vaca
Kompozice

Id: 242301

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, značeno s datací vpravo dole, poškozené olištování, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

22 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Parabola č. 3

Oldřich Kulhánek
Parabola č. 3

Id: 240412

litografie/papír, rozměr ve výřezu 79,5 x 57,5 cm, značeno, číslováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Jíra - Park Štěchovice

Josef Jíra
Park Štěchovice

Id: 241601

akvarel/papír, rozměr viditelný 31,5 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail