Čas na serveru 12:05:41

Aukce LXII./2020

Josef Soukup - Čertovka

Josef Soukup
Čertovka

Id: 237602

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, novodobá adjustace, drobné nedostatečnosti v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Skřivánek - Interiér chrámu

Jaromír Skřivánek
Interiér chrámu

Id: 241705

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Otakar Číla - Albánský bojovník

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 231105

olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, lokálně poškozená a znečištěná malba, na zadní straně autorský štítek, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Milan Knížák - Tuborg

Milan Knížák
Tuborg

Id: 241605

kresba/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vincent Plesnivý - Poutníci od Antonínka

Vincent Plesnivý
Poutníci od Antonínka

Id: 232606

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, volně loženo, poškozená pasparta,po

Vyvolávací cena:
500

Detail

Jaroslav Grus - Rozkvetlý den

Jaroslav Grus
Rozkvetlý den

Id: 237601

malba/lepenka, rozměr 32 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Nocturno

Nocturno

Id: 240402

olej/plátno, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Emil Holárek - Mýtická scéna

Emil Holárek
Mýtická scéna

Id: 241703

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

  Autor neurčen - Dáma před zrcadlem

Dáma před zrcadlem

Id: 239405

olej/plátno, rozměr 68 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

František Líbal - Stromy u rybníka

František Líbal
Stromy u rybníka

Id: 235702

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Josef Jíra - Konvolut tří kusů

Josef Jíra
Konvolut tří kusů

Id: 238802

barevné litografie/papír, rozměr ve výřezu každé 16,5 x 11 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 850

Detail

Miloslav Hájek - Svícen

Miloslav Hájek
Svícen

Id: 239406

olej/sololit, rozměr 61 x 52 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Karl Quarck - Ranní úsvit

Karl Quarck
Ranní úsvit

Id: 236006

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

4 600

Detail

  Neznačeno - Zátiší

Neznačeno
Zátiší

Id: 237305

olej/plátno/deska, rozměr 46 x 64 cm, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

Detail

Zbyněk Slavíček - Kompozice v bílé

Zbyněk Slavíček
Kompozice v bílé

Id: 241004

malba/sololit, rozměr 40 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně pozůstalostního razítka, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 300

Detail