Aukce LXII./2020
Milan Knížák
Tuborg
Id: 241605
kresba/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Vincent Plesnivý
Poutníci od Antonínka
Id: 232606
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 47,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, volně loženo, poškozená pasparta,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 500 Kč
Jaroslav Grus
Rozkvetlý den
Id: 237601
malba/lepenka, rozměr 32 x 40 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Nocturno
Id: 240402
olej/plátno, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 500 Kč
Emil Holárek
Mýtická scéna
Id: 241703
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Dáma před zrcadlem
Id: 239405
olej/plátno, rozměr 68 x 57 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 000 Kč
František Líbal
Stromy u rybníka
Id: 235702
olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 900 Kč
Josef Jíra
Konvolut tří kusů
Id: 238802
barevné litografie/papír, rozměr ve výřezu každé 16,5 x 11 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 850 Kč
Miloslav Hájek
Svícen
Id: 239406
olej/sololit, rozměr 61 x 52 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 700 Kč
Karl Quarck
Ranní úsvit
Id: 236006
olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Zátiší
Id: 237305
olej/plátno/deska, rozměr 46 x 64 cm, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 500 Kč
Zbyněk Slavíček
Kompozice v bílé
Id: 241004
malba/sololit, rozměr 40 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně pozůstalostního razítka, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč
Constantinus Fidelio Coene (připsáno)
Ve světnici
Id: 237314
olej/dřevo, rozměr 26 x 34 cm, značeno nečitelně vpravo dole, na zadní straně na rámu přípis, odbraz v minulosti neodborně restaurován, dřevo popraskáno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 900 Kč
Josef Sudek
Portrét E. Famíry s rodinou
Id: 236810
fotografie, rozměr 17,5 x 22,5 cm, značeno a datováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč
Václav Hollar
Portrét muže
Id: 238207
rytina/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč