Čas na serveru 11:09:21

Aukce LXII./2020

Antonín Chittussi - Z Českomoravské Vysočiny

Antonín Chittussi
Z Českomoravské Vysočiny

Id: 244001

olej/plátno, rozměr 46 x 76 cm, neznačeno, jedná se o menší variantu obrazu vystaveného v Národní galerii, rok vzniku kolem roku 1882, velmi kvalitní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, PhDr. Romana Prahla, CSc., přiložena laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu, obraz byl vystaven v roce 2018 na výstavě "Světlo v obraze" (Český impresionismus), je publikován ve výstavním katalogu a dále je uveden v soupisu díla A. Chittussi od Romana Prahla

Vyvolávací cena:
50 000

550 000

Detail

Příhozy: 98

Josef Lada - Zimní náves se slepicemi

Josef Lada
Zimní náves se slepicemi

Id: 231903

kombinovaná technika/tuž/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.

Vyvolávací cena:
18 000

361 003

Detail

Příhozy: 138

Endre  Nemes - Zátiší s lahvemi a partiturami

Endre Nemes
Zátiší s lahvemi a partiturami

Id: 236815

olej/plátno, rozměr 39 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře 33, popsáno na zadní straně, uvedeno katalogové číslo pozůstalostního souboru M66, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:
40 000

270 000

Detail

Příhozy: 87

Olbram Zoubek - Ještě Ifigenie

Ještě Ifigenie

Id: 238901

reliéf/částečně zlacený cement/ rozměr 50,3 x 50,6 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2004, autorský výdusek, přiloženo potvrzení o pravosti uměleckého díla dcerou autora

Vyvolávací cena:
7 000

200 000

Detail

Jan  Zrzavý - Tři loďky u mola

Tři loďky u mola

Id: 243902

barevné křídy/pastel/karton, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
15 000

199 000

Detail

Jan  Zrzavý - Přístav se čtyřmi loďkami

Přístav se čtyřmi loďkami

Id: 243901

černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
11 000

194 000

Detail

Příhozy: 76

Josef Hlinomaz - V přístavu

Josef Hlinomaz
V přístavu

Id: 237501

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno uprostřed dole s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

185 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 114

Václav Brožík - Děvčátko v čepci

Václav Brožík
Děvčátko v čepci

Id: 241502

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, bude přiložen odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
9 500

175 000

Detail

Příhozy: 85

Olbram Zoubek - Strážce

Strážce

Id: 240001

plastika olovo/cín/železný podstavec, výška cca 40,5 cm, neznačeno, jedná se o plastiku ze skupiny komorních plastik Strážci lidskosti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

165 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 96

Alexej Vasiljevič Hanzen - Západ slunce

Alexej Vasiljevič Hanzen
Západ slunce

Id: 241301

olej/plátno, rozměr 71 x 101 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
25 000

165 000

Detail

Olbram Zoubek - Skica pro Čáslav

Skica pro Čáslav

Id: 240201

olovo/cín/zlato, celková výška 49 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1994, stav viz foto, obličej a ruce poškozeny pádem, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Detail

Příhozy: 64

Václav Radimský - Polabská krajina

Václav Radimský
Polabská krajina

Id: 240507

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, malba rentoilována, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
55 000

140 000

Detail

Příhozy: 52

Emil Filla - Čtenářka

Emil Filla
Čtenářka

Id: 237402

patinovaný bronz, výška plastiky 30,5 cm, značeno na podstavci s datací, na zadní straně značka litce, celková výška s dřevěným podstavcem cca 33,5 cm

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 106

Josef Procházka - Podzimní zastavení

Josef Procházka
Podzimní zastavení

Id: 237312

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 53

Vojtěch Erdélyi - Jezírko v lese

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

Vyvolávací cena:
10 000

120 005

Detail