Čas na serveru 17:13:31

Aukce LXII./2020

  Neznačeno - Dostaveníčko

Neznačeno
Dostaveníčko

Id: 240302

olej/plátno, rozměr 31 x 39 cm, 19. století, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

16 501

Detail

Jaroslav Panuška - Bouřkový den

Jaroslav Panuška
Bouřkový den

Id: 236202

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

16 500

Detail

Jan Rapin - Loutnistka

Jan Rapin
Loutnistka

Id: 240309

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, v obraze drobné vytlačeniny, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

16 000

Detail

František Slabý - Z českého venkova

František Slabý
Z českého venkova

Id: 237604

olej/plátno/karton, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená původní adjustace, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 800

15 800

Detail

Ferdinand Engelmüller - Krajina před bouří

Ferdinand Engelmüller
Krajina před bouří

Id: 238206

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole hůře čitelné, kolem roku 1910, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

15 600

Detail

Otakar Číla - Albánský chlapec

Otakar Číla
Albánský chlapec

Id: 231119

olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 52

Karel Schadt - Ve žních

Karel Schadt
Ve žních

Id: 237901

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

15 500

Detail

František  Tichý - Fantóm

František Tichý
Fantóm

Id: 240415

suchá jehla/papír, rozměr tisku 31 x 23,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - U vesnice

Vojtěch Sedláček
U vesnice

Id: 243502

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33 cm, značeno vlevo dole s datací ´47, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 400

Detail

Jaroslav Horejc - Alegorie

Jaroslav Horejc
Alegorie

Id: 240512

patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 36,5 cm, značeno na spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

15 000

Detail

  Autor neurčen - Lekníny na hladině

Lekníny na hladině

Id: 240803

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole E. Henry, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 241602

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 26 cm, výška podstavce 4 cm, neznačeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Jaroslav Zajíc - Dívčí akt

Jaroslav Zajíc
Dívčí akt

Id: 243604

olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 55

Josef Písecký (Liška) - Z Chorvatska

Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska

Id: 235605

olej/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Josef Kilián - Praha

Josef Kilián
Praha

Id: 240307

olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Detail