Aukce LXII./2020
Neznačeno
Dostaveníčko
Id: 240302
olej/plátno, rozměr 31 x 39 cm, 19. století, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 501 Kč
Jaroslav Panuška
Bouřkový den
Id: 236202
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 500 Kč
Jan Rapin
Loutnistka
Id: 240309
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, v obraze drobné vytlačeniny, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč
František Slabý
Z českého venkova
Id: 237604
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 35 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozená původní adjustace, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 800 Kč
Ferdinand Engelmüller
Krajina před bouří
Id: 238206
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 30 cm, značeno monogramem vpravo dole hůře čitelné, kolem roku 1910, v minulosti odborně restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
15 600 Kč
Otakar Číla
Albánský chlapec
Id: 231119
olej/karton, rozměr 66 x 50 cm, značeno a popsáno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 52
Karel Schadt
Ve žních
Id: 237901
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
15 500 Kč
František Tichý
Fantóm
Id: 240415
suchá jehla/papír, rozměr tisku 31 x 23,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Vojtěch Sedláček
U vesnice
Id: 243502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33 cm, značeno vlevo dole s datací ´47, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 400 Kč
Jaroslav Horejc
Alegorie
Id: 240512
patinovaná hmota/dřevěný podstavec, celková výška 36,5 cm, značeno na spodní části, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 000 Kč
Lekníny na hladině
Id: 240803
olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole E. Henry, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 000 Kč
Igor Kitzberger
Marabu
Id: 241602
bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 26 cm, výška podstavce 4 cm, neznačeno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Zajíc
Dívčí akt
Id: 243604
olej/sololit, rozměr 100 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozené rámování, oděrky v malbě, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 55
Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska
Id: 235605
olej/lepenka, rozměr 25 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Josef Kilián
Praha
Id: 240307
olej/plátno, rozměr 30 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 500 Kč