Čas na serveru 20:31:25

Aukce LXVI./2020

Josef Král - Zimní chalupy

Josef Král
Zimní chalupy

Id: 262506

olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1913-14, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 400

Detail

František Škrabánek - Za humny

František Škrabánek
Za humny

Id: 262001

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, pop sáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 400

13 020

Detail

Oldřich Kulhánek - Karel Hynek Mácha

Oldřich Kulhánek
Karel Hynek Mácha

Id: 257403

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

13 000

Detail

Jiří Anderle - Salome

Salome

Id: 257406

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Alois Kalvoda - Slunný den

Alois Kalvoda
Slunný den

Id: 262507

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 47 x 46 cm, vpravo dole dodatečná autorská signatura monogramem, lokálně poškozená malba, paspartováno, rámováno, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jiří John - Kompozice

Jiří John
Kompozice

Id: 257505

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Oldřich Kulhánek - The Dream

Oldřich Kulhánek
The Dream

Id: 257404

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Načeradský - Návštěva z vesmíru

Jiří Načeradský
Návštěva z vesmíru

Id: 262102

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 200

Detail

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 250720

lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Bohumír Matal - Sedící dívka

Bohumír Matal
Sedící dívka

Id: 258306

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Jan  Bauch - Zátiší

Jan Bauch
Zátiší

Id: 258910

malba/lepenka, rozměr 28 x 41 cm, značeno vpravo dole, lokálně naprasklá lepenka, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Josef Lorenzl - Akt

Josef Lorenzl
Akt

Id: 262701

patinovaný bronz. výška plastiky 14 cm, celková výška s kamenným podstavcem 19 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Milan Klimeš - Radovánky

Milan Klimeš
Radovánky

Id: 261901

olej/plátno, rozměr 55 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

11 001

Detail

Emil Filla - Zápas s býkem

Emil Filla
Zápas s býkem

Id: 261705

lept/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby

Vyvolávací cena:

10 902

Detail

Otakar Hůrka - Pod stromy

Otakar Hůrka
Pod stromy

Id: 256404

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

10 500

Detail