Aukce LXVI./2020
Josef Král
Zimní chalupy
Id: 262506
olej/karton, rozměr 37 x 49 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1913-14, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 400 Kč
František Škrabánek
Za humny
Id: 262001
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, pop sáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 400 Kč
13 020 Kč
Oldřich Kulhánek
Karel Hynek Mácha
Id: 257403
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 000 Kč
Salome
Id: 257406
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Alois Kalvoda
Slunný den
Id: 262507
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 47 x 46 cm, vpravo dole dodatečná autorská signatura monogramem, lokálně poškozená malba, paspartováno, rámováno, volné v rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
Jiří John
Kompozice
Id: 257505
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč
Oldřich Kulhánek
The Dream
Id: 257404
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 43 x 28 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč
Jiří Načeradský
Návštěva z vesmíru
Id: 262102
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 200 Kč
Dohoda o zavržení
Id: 250720
lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 68,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Bohumír Matal
Sedící dívka
Id: 258306
malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč
Jan Bauch
Zátiší
Id: 258910
malba/lepenka, rozměr 28 x 41 cm, značeno vpravo dole, lokálně naprasklá lepenka, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Josef Lorenzl
Akt
Id: 262701
patinovaný bronz. výška plastiky 14 cm, celková výška s kamenným podstavcem 19 cm, značeno ve spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 500 Kč
Milan Klimeš
Radovánky
Id: 261901
olej/plátno, rozměr 55 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, olištováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
11 001 Kč
Emil Filla
Zápas s býkem
Id: 261705
lept/papír, rozměr ve výřezu 43 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 902 Kč
Otakar Hůrka
Pod stromy
Id: 256404
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
10 500 Kč