Aukce LXVI./2020
Stanislav Feikl
Dívčí akt
Id: 261803
olej/plátno, rozměr 68 x 87 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lehké poškození malby viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
7 000 Kč
Karel Schadt
Říční zátočina
Id: 262304
olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně drobně poškozena, karton prohnut, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Karel Pokorný
Studie k pomníku
Id: 262615
bronzová plastika/patinováno, výška celková 26 cm, nesignováno, Skica Pomníku zasypaným havířům z kolekce litce Karla Bartáka a později i předloha pro Pomník obětem katastrofy na dole Nelson, značka litce K. Bartáka na plintě, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
7 000 Kč
Jan Slavíček
Z Itálie
Id: 263601
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 700 Kč
Václav Haise
Pražské střechy
Id: 257509
malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
6 600 Kč
Jiří Máška
Mimozemšťané II.
Id: 260605
malba/deska, rozměr malby 40 x 40 cm, celkový rozměr objektu 61,5 x 61,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Jaroslav Král
Kompozice
Id: 257405
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o dílo významného českého modernisty
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
Otakar Číla
Ze Šanghaje
Id: 258304
malba/papír,/lepenka, rozměr 36 x 28 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně záruční list, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
Ladislav Ehrlich
Z Balkánu
Id: 258905
olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
František Myslivec
Cesta lesem
Id: 260209
olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
Kamil Lhoták
Návrh obálky Světová literatura č. 85/5
Id: 261711
kresba tuží/papír, rozměr listu 24,5 x 16,5 cm, neznačeno, na zadní straně přiložen originál obálky, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Kamil Lhoták
Návrh obálky Světová literatura č. 85/1
Id: 261712
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 16 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložena publikace Světová literatur č. 85/1
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Karel Schadt
U rybníka
Id: 257203
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 030 Kč
Bohumil Mareček
Dívka a střevíček
Id: 258706
olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 001 Kč
Alfréd Seifert
V kurníku
Id: 262307
olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, zbytky značení vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 900 Kč