Čas na serveru 12:11:37

Aukce LXVI./2020

Stanislav Feikl - Dívčí akt

Stanislav Feikl
Dívčí akt

Id: 261803

olej/plátno, rozměr 68 x 87 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, lehké poškození malby viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

7 000

Detail

Karel Schadt - Říční zátočina

Karel Schadt
Říční zátočina

Id: 262304

olej/karton, rozměr 48 x 64 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně drobně poškozena, karton prohnut, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail

Karel Pokorný - Studie k pomníku

Karel Pokorný
Studie k pomníku

Id: 262615

bronzová plastika/patinováno, výška celková 26 cm, nesignováno, Skica Pomníku zasypaným havířům z kolekce litce Karla Bartáka a později i předloha pro Pomník obětem katastrofy na dole Nelson, značka litce K. Bartáka na plintě, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
1 600

7 000

Detail

Jan Slavíček - Z Itálie

Jan Slavíček
Z Itálie

Id: 263601

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 700

Detail

Václav Haise - Pražské střechy

Václav Haise
Pražské střechy

Id: 257509

malba/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 100

6 600

Detail

Jiří Máška - Mimozemšťané II.

Jiří Máška
Mimozemšťané II.

Id: 260605

malba/deska, rozměr malby 40 x 40 cm, celkový rozměr objektu 61,5 x 61,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Král - Kompozice

Jaroslav Král
Kompozice

Id: 257405

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 26,5 cm, značeno monogramem vpravo dole viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o dílo významného českého modernisty

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

Otakar Číla - Ze Šanghaje

Otakar Číla
Ze Šanghaje

Id: 258304

malba/papír,/lepenka, rozměr 36 x 28 cm, značeno a popsáno vlevo dole, na zadní straně záruční list, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

6 000

Detail

Ladislav Ehrlich - Z Balkánu

Ladislav Ehrlich
Z Balkánu

Id: 258905

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

František Myslivec - Cesta lesem

František Myslivec
Cesta lesem

Id: 260209

olej/plátno, rozměr 68 x 80 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Kamil Lhoták - Návrh obálky Světová literatura č. 85/5

Kamil Lhoták
Návrh obálky Světová literatura č. 85/5

Id: 261711

kresba tuží/papír, rozměr listu 24,5 x 16,5 cm, neznačeno, na zadní straně přiložen originál obálky, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Návrh obálky Světová literatura č. 85/1

Kamil Lhoták
Návrh obálky Světová literatura č. 85/1

Id: 261712

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 16 x 17 cm, neznačeno, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložena publikace Světová literatur č. 85/1

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Schadt - U rybníka

Karel Schadt
U rybníka

Id: 257203

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

5 030

Detail

Bohumil Mareček - Dívka a střevíček

Bohumil Mareček
Dívka a střevíček

Id: 258706

olej/plátno/karton, rozměr 22,5 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 001

Detail

Alfréd Seifert - V kurníku

Alfréd Seifert
V kurníku

Id: 262307

olej/lepenka, rozměr 33 x 25 cm, zbytky značení vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

4 900

Detail