Aukce LXVI./2020
Ladislav Zívr
Bez názvu
Id: 262605
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Gustav Lahoda
Hlava
Id: 261702
patinovaná sádra, výška cca 40 cm, značeno, 60. léta, oděrky na plastice, stav viz foto, dar autora sochaři Janu Koblasovi
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
Karel Vaca
U vody
Id: 262406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 900 Kč
Josef Lhota
Krajina
Id: 262603
olej/dřevo, rozměr 36 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč
Alfréd Justitz
Společnost
Id: 254734
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,7 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Jiří Máška
Mimozemšťané I.
Id: 260604
malba/deska, rozměr malby 40 x 40 cm, celkový rozměr objektu 61,5 x 61,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 700 Kč
Ladislav Placatka
Dívka s růží
Id: 259902
malba/sololit, rozměr 34,5 x 14,5 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
Motýl
Id: 261405
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr malby 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč
Josef Lehoučka
Abstraktní krajina
Id: 254611
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč
Jaroslav Horejc
Sedící muž
Id: 250946
patinovaný kámen/kamenný podstaven, výška plastiky 22 cm, výška celková včetně podstavce 24 cm, značeno ve spodní části sochy, povrch značně opotřebený, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Sedící muž
Id: 262606
olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Průhled
Id: 261903
olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
František Strážnický
Za kostelem
Id: 250931
olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Jiří Jarolím
Abstrakce
Id: 254719
malba/plátno, rozměr 61 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozené olištování
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
František Max
Praha
Id: 260601
olej/karton, rozměr 38 x 64,5 cm, značeno vpravo dole, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč