Čas na serveru 16:41:33

Aukce LXVI./2020

Ladislav  Zívr - Bez názvu

Ladislav Zívr
Bez názvu

Id: 262605

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Gustav Lahoda - Hlava

Gustav Lahoda
Hlava

Id: 261702

patinovaná sádra, výška cca 40 cm, značeno, 60. léta, oděrky na plastice, stav viz foto, dar autora sochaři Janu Koblasovi

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Vaca - U vody

Karel Vaca
U vody

Id: 262406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

2 900

Detail

Josef Lhota - Krajina

Josef Lhota
Krajina

Id: 262603

olej/dřevo, rozměr 36 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

2 900

Detail

Alfréd Justitz - Společnost

Alfréd Justitz
Společnost

Id: 254734

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26,7 x 21 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Jiří Máška - Mimozemšťané I.

Jiří Máška
Mimozemšťané I.

Id: 260604

malba/deska, rozměr malby 40 x 40 cm, celkový rozměr objektu 61,5 x 61,5 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Ladislav Placatka - Dívka s růží

Ladislav Placatka
Dívka s růží

Id: 259902

malba/sololit, rozměr 34,5 x 14,5 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

  Autor neurčen - Motýl

Motýl

Id: 261405

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr malby 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

2 100

Detail

Josef Lehoučka - Abstraktní krajina

Josef Lehoučka
Abstraktní krajina

Id: 254611

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Jaroslav Horejc - Sedící muž

Jaroslav Horejc
Sedící muž

Id: 250946

patinovaný kámen/kamenný podstaven, výška plastiky 22 cm, výška celková včetně podstavce 24 cm, značeno ve spodní části sochy, povrch značně opotřebený, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Sedící muž

Sedící muž

Id: 262606

olej/plátno, rozměr 40 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

  Autor neurčen - Průhled

Průhled

Id: 261903

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

František Strážnický - Za kostelem

František Strážnický
Za kostelem

Id: 250931

olej/plátno, rozměr 59 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

Jiří Jarolím - Abstrakce

Jiří Jarolím
Abstrakce

Id: 254719

malba/plátno, rozměr 61 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozené olištování

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

František  Max - Praha

František Max
Praha

Id: 260601

olej/karton, rozměr 38 x 64,5 cm, značeno vpravo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:

1 300

Detail