Aukce LXVI./2020
František Kaván
V Borku
Id: 262407
olej/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 65
Jan Skramlík
Překvapení
Id: 260701
olej/plátno, rozměr 67,5 x 55 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 61
Vladimír Komárek
Ptáci
Id: 261401
olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Jaroslav Paur
Bolest
Id: 262410
olej/plátno/karton, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno 45 vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
59 000 Kč
Oldřich Blažíček
Milenci v parku
Id: 262601
olej/karton, rozměr 50,5 x 55,5 cm, značeno vlevo dole tužkou, dekorativně adjustováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 52
Vlastislav Hofman
Setkání
Id: 258704
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 69
František Kupka
Velký akt
Id: 259801
litografie/papír, rozměr tisku 45 x 57,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 4/150, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
55 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 69
Vladimír Komárek
Zahrada
Id: 260302
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 70
A. B. Piepenhagen
Na moři
Id: 262501
olej/dřevo, rozměr 15,5 x 19 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, doba vzniku kolem 1820, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz bude zařazen do výstavy "Krajiny moří" pořádané na podzim 2020 v Trutnově
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 51
František Kaván
Májové přeháňky
Id: 260201
olej/lepenka, rozměr viditelný cca 27 x 37 cm, značeno a popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 63
Josef Velčovský
Výletní parník v půlnočním slunci
Id: 258501
akryl/malířská lepenka, rozměr 22 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
48 523 Kč
Josef Navrátil
Alpská krajina s vodopádem
Id: 260401
olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, neznačeno, dekorativně adjustováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 48
František Drtikol
Pobřeží
Id: 258801
olej/překližka, rozměr 24 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, značka též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 51
Rudolf Kundera
Commedia dell´ arte
Id: 262312
olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
47 000 Kč
Oldřich Blažíček
Jarní nálada
Id: 260205
olej/karton, rozměr viditelný 32 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně galerijní štítek, zaskleno, oděrky na rámu, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 54