Čas na serveru 08:22:29

Aukce LXVI./2020

František Kaván - V Borku

František Kaván
V Borku

Id: 262407

olej/lepenka, rozměr 40 x 52 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 65

Jan Skramlík - Překvapení

Jan Skramlík
Překvapení

Id: 260701

olej/plátno, rozměr 67,5 x 55 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 61

Vladimír Komárek - Ptáci

Vladimír Komárek
Ptáci

Id: 261401

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Jaroslav Paur - Bolest

Jaroslav Paur
Bolest

Id: 262410

olej/plátno/karton, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno 45 vpravo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Oldřich Blažíček - Milenci v parku

Oldřich Blažíček
Milenci v parku

Id: 262601

olej/karton, rozměr 50,5 x 55,5 cm, značeno vlevo dole tužkou, dekorativně adjustováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

Vyvolávací cena:
11 000

59 000

Detail

Příhozy: 52

Vlastislav Hofman - Setkání

Vlastislav Hofman
Setkání

Id: 258704

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo nahoře, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

57 000

Detail

Příhozy: 69

František Kupka - Velký akt

František Kupka
Velký akt

Id: 259801

litografie/papír, rozměr tisku 45 x 57,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 4/150, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 69

Vladimír Komárek - Zahrada

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 260302

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, rámováno,po

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 70

A. B. Piepenhagen - Na moři

A. B. Piepenhagen
Na moři

Id: 262501

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 19 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, doba vzniku kolem 1820, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz bude zařazen do výstavy "Krajiny moří" pořádané na podzim 2020 v Trutnově

Vyvolávací cena:
3 800

52 000

Detail

Příhozy: 51

František Kaván - Májové přeháňky

František Kaván
Májové přeháňky

Id: 260201

olej/lepenka, rozměr viditelný cca 27 x 37 cm, značeno a popsáno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 63

Josef Velčovský - Výletní parník v půlnočním slunci

Josef Velčovský
Výletní parník v půlnočním slunci

Id: 258501

akryl/malířská lepenka, rozměr 22 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

48 523

Detail

Josef Navrátil - Alpská krajina s vodopádem

Josef Navrátil
Alpská krajina s vodopádem

Id: 260401

olej/karton, rozměr 30 x 21 cm, neznačeno, dekorativně adjustováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. N. Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
7 000

48 000

Detail

Příhozy: 48

František Drtikol - Pobřeží

František Drtikol
Pobřeží

Id: 258801

olej/překližka, rozměr 24 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, značka též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 51

Rudolf Kundera - Commedia dell´ arte

Rudolf Kundera
Commedia dell´ arte

Id: 262312

olej/plátno, rozměr 68 x 94 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Oldřich Blažíček - Jarní nálada

Oldřich Blažíček
Jarní nálada

Id: 260205

olej/karton, rozměr viditelný 32 x 37 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně galerijní štítek, zaskleno, oděrky na rámu, raná práce, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou Horovou

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 54