Aukce LXVI./2020
Miloš Kurovský
Obdivovatelé
Id: 262402
pastel, rozměr 64 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč
Josef Lorenzl
Tanečnice
Id: 262411
bronzová plastika, výška plastiky 20 cm, celková výška s kamenným podstavcem 28 cm, drobné oděrky na povrchu, značeno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Otakar Číla
Na pastvě
Id: 257506
olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Josef Holub
Motiv od Kralup
Id: 260202
olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Multrus
Dívka v pokoji
Id: 261402
olej/plátno, rozměr 71 x 62 cm, značeno vpravo dole s datací, lokálně otřená barva, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Vladimír Sychra
Dívka v plachetce
Id: 262509
olej/karton, rozměr 47 x 37 cm, vlevo nahoře značeno a datováno 46, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 49
Emil Artur Pitterman - Longen
Kytice
Id: 258702
olej/lepenka, rozměr 58 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací 1914, oděrky na novodobém rámování, v horní části prasklá lepenka, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 000 Kč
Josef Holub
Starý dům
Id: 260203
olej/lepenka, rozměr 29 x 19 cm, značeno a datováno 1900 vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 000 Kč
Vít Skála
Za humny
Id: 257202
olej/lepenka, rozměr 46 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 55
František Antonín Jelínek
Dívka s perlami
Id: 261001
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozený rám, v malbě protlačenina, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Dívka a lev
Id: 262413
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 43 cm, celková výška cca 53 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
23 000 Kč
Josef Václav Myslbek
Socha muže
Id: 250940
patinovaná hmota, výška plastiky cca 85 cm, výška celková včetně podstavce cca 87 cm, značeno na podstavci, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Rapin
Perlový náhrdelník
Id: 260301
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Ptáček
Id: 262101
bronzová plastika, rozměr včetně podstavce 5,5 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9272
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Josef Jíra
Bez názvu
Id: 254731
barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 20,5 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
600 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 78