Čas na serveru 09:55:53

Aukce LXVI./2020

Miloš Kurovský - Obdivovatelé

Miloš Kurovský
Obdivovatelé

Id: 262402

pastel, rozměr 64 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Detail

Josef Lorenzl - Tanečnice

Josef Lorenzl
Tanečnice

Id: 262411

bronzová plastika, výška plastiky 20 cm, celková výška s kamenným podstavcem 28 cm, drobné oděrky na povrchu, značeno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Otakar Číla - Na pastvě

Otakar Číla
Na pastvě

Id: 257506

olej/lepenka, rozměr 49 x 65 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

 Josef Holub - Motiv od Kralup

Josef Holub
Motiv od Kralup

Id: 260202

olej/karton, rozměr 30 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Multrus - Dívka v pokoji

Josef Multrus
Dívka v pokoji

Id: 261402

olej/plátno, rozměr 71 x 62 cm, značeno vpravo dole s datací, lokálně otřená barva, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vladimír Sychra - Dívka v plachetce

Vladimír Sychra
Dívka v plachetce

Id: 262509

olej/karton, rozměr 47 x 37 cm, vlevo nahoře značeno a datováno 46, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
2 800

25 000

Detail

Příhozy: 49

Emil Artur Pitterman - Longen - Kytice

Emil Artur Pitterman - Longen
Kytice

Id: 258702

olej/lepenka, rozměr 58 x 65 cm, značeno vlevo dole s datací 1914, oděrky na novodobém rámování, v horní části prasklá lepenka, stav viz foto

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

 Josef Holub - Starý dům

Josef Holub
Starý dům

Id: 260203

olej/lepenka, rozměr 29 x 19 cm, značeno a datováno 1900 vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Detail

Vít Skála - Za humny

Vít Skála
Za humny

Id: 257202

olej/lepenka, rozměr 46 x 54,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 55

František Antonín Jelínek - Dívka s perlami

František Antonín Jelínek
Dívka s perlami

Id: 261001

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno vpravo dole, lokálně poškozený rám, v malbě protlačenina, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

  Autor neurčen - Dívka a lev

Dívka a lev

Id: 262413

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 43 cm, celková výška cca 53 cm, značeno ve spodní části plastiky, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

23 000

Detail

Josef Václav Myslbek - Socha muže

Josef Václav Myslbek
Socha muže

Id: 250940

patinovaná hmota, výška plastiky cca 85 cm, výška celková včetně podstavce cca 87 cm, značeno na podstavci, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Rapin - Perlový náhrdelník

Jan Rapin
Perlový náhrdelník

Id: 260301

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 262101

bronzová plastika, rozměr včetně podstavce 5,5 x 6 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, katalogové číslo 9272

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Jíra - Bez názvu

Josef Jíra
Bez názvu

Id: 254731

barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 20,5 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
600

21 000

Detail

Příhozy: 78