Aukce LXVI./2020
Neznačeno
Společnost u vody
Id: 262608
olej/plátno, rozměr 43 x 75 cm, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč
Jan Wolf
Ledová krajina
Id: 261904
olej/lepenka, rozměr 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Dívky v zimě
Id: 207905
tempera/lepenka, rozměr 40 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč