Čas na serveru 08:50:42

Aukce LXVI./2020

  Neznačeno - Společnost u vody

Neznačeno
Společnost u vody

Id: 262608

olej/plátno, rozměr 43 x 75 cm, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
500

1 100

Detail

Jan Wolf - Ledová krajina

Jan Wolf
Ledová krajina

Id: 261904

olej/lepenka, rozměr 20 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Dívky v zimě

Dívky v zimě

Id: 207905

tempera/lepenka, rozměr 40 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

600

Detail