Čas na serveru 10:47:57

Aukce LXVI./2020

Robert Jiran - U sklenky

Robert Jiran
U sklenky

Id: 260001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 68

Karel Holan - Praha

Karel Holan
Praha

Id: 258307

olej/karton, rozměr 64,5 x 89 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Jiří Anderle - Sequere Me

Sequere Me

Id: 262202

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 68 x 52 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 18

Narcisse Virgile Diaz de la Peña - V hlubokém lese

Narcisse Virgile Diaz de la Peña
V hlubokém lese

Id: 262204

olej/dřevo, rozměr 11,3 x 18 cm, špatně čitelné značení vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Rous ml. - Akt

František Rous ml.
Akt

Id: 262412

bronzová plastika zdobená aplikacemi a sklem, výška plastiky 52 cm, celková výška včetně kamenných podstavců 56 cm, značeno na spodní části plastiky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Václav Jansa - Na pobřeží

Václav Jansa
Na pobřeží

Id: 262607

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 56 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

Josef Fiala - Děti

Josef Fiala
Děti

Id: 257502

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

30 000

Detail

Příhozy: 55

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 257409

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu každého cca 16 x 11 cm, značeno, datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

29 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 74

Josef  Svoboda - Na poli

Josef Svoboda
Na poli

Id: 262401

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vlevo dole, drobná poškození v malbě, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Robert Jiran - V kavárně

Robert Jiran
V kavárně

Id: 262405

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Květa Válová - Strážci

Květa Válová
Strážci

Id: 262408

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 46 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

František Líbal - Podzimní nálada

František Líbal
Podzimní nálada

Id: 258701

olej/deska, rozměr 70 x 83 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Carl Kenzler - Příboj

Carl Kenzler
Příboj

Id: 262003

olej/plátno, rozměr 80 x 120 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

27 100

Detail

Příhozy: 52

  Neznačeno - Sv. Václav

Neznačeno
Sv. Václav

Id: 259001

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 18 cm, celková výška 32 cm

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Jaroslav Horejc - Akt

Jaroslav Horejc
Akt

Id: 260702

bronzová plastika, výška 35,5 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail