Čas na serveru 05:56:41

Aukce LXVI./2020

Antonie Brandeisová - Náměstí v Benátkách

Antonie Brandeisová
Náměstí v Benátkách

Id: 259501

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 13,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, dřevěná deska podélně prasklá, oděrky na rámu,

Vyvolávací cena:
14 000

97 000

Detail

Příhozy: 67

Otakar Nejedlý - Sběrači v pralese

Otakar Nejedlý
Sběrači v pralese

Id: 260207

olej/dřevo, rozměr 23 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Příhozy: 84

Olbram Zoubek - Ruce ve vlasech

Ruce ve vlasech

Id: 258502

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

91 000

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Burian - Nepříjemné setkání

Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání

Id: 261301

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 86

Vlastimil  Beneš - Hokejový hřiště

Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště

Id: 261703

olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 000

90 000

Detail

Příhozy: 88

Gustav  Porš - Zimní cesta

Gustav Porš
Zimní cesta

Id: 263201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

90 000

Detail

Příhozy: 64

František Emler - Plzeň

František Emler
Plzeň

Id: 259705

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
3 200

85 000

Detail

Příhozy: 54

Jan Koblasa - Setkání

Jan Koblasa
Setkání

Id: 257514

malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Olbram Zoubek - Lože milenecké

Lože milenecké

Id: 261201

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
6 000

81 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 86

František Kupka - Tržiště

František Kupka
Tržiště

Id: 259802

serigrafie/papír, rozměr výřezu 46 x 52 cm, značeno v tisku vlevo dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

80 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 77

Josef  Šíma - U potoka

Josef Šíma
U potoka

Id: 258703

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování, na zadní straně autorské věnování, zaskleno

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Příhozy: 102

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 261710

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a datováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře samostatná kresba tuží/papír, rozměr 6,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, na zadní straně přiložena fotografie Karla Chaby

Vyvolávací cena:
11 000

76 500

Detail

  Neznačeno - Zahradní výjev

Neznačeno
Zahradní výjev

Id: 256808

gobelín, rozměr 223 x 284 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1800, původní stav, původem z výstavy "Francouzské tapiserie" konané v roce 1958

Vyvolávací cena:
25 000

76 000

Detail

Kristian Kodet - Schoulená

Kristian Kodet
Schoulená

Id: 260902

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 77

Salvador Dalí - Peklo

Salvador Dalí
Peklo

Id: 261706

barevná litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě červeně, přiložen originál knihy díl “Peklo”, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 76