Aukce LXVI./2020
Antonie Brandeisová
Náměstí v Benátkách
Id: 259501
olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 13,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, dřevěná deska podélně prasklá, oděrky na rámu,
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 67
Otakar Nejedlý
Sběrači v pralese
Id: 260207
olej/dřevo, rozměr 23 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 84
Ruce ve vlasech
Id: 258502
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1988, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Burian
Nepříjemné setkání
Id: 261301
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 24 x 37,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 86
Vlastimil Beneš
Hokejový hřiště
Id: 261703
olej/plátno, rozměr 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 88
Gustav Porš
Zimní cesta
Id: 263201
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 64
František Emler
Plzeň
Id: 259705
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 54
Jan Koblasa
Setkání
Id: 257514
malba/deska, rozměr 100 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
81 000 Kč
Lože milenecké
Id: 261201
reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 35,5 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
81 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 86
František Kupka
Tržiště
Id: 259802
serigrafie/papír, rozměr výřezu 46 x 52 cm, značeno v tisku vlevo dole, číslováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
80 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 77
Josef Šíma
U potoka
Id: 258703
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování, na zadní straně autorské věnování, zaskleno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 102
Emil Filla
Hlava
Id: 261710
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26 x 19 cm, značeno a datováno monogramem vpravo dole, vlevo nahoře samostatná kresba tuží/papír, rozměr 6,5 x 5,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, na zadní straně přiložena fotografie Karla Chaby
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
76 500 Kč
Neznačeno
Zahradní výjev
Id: 256808
gobelín, rozměr 223 x 284 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1800, původní stav, původem z výstavy "Francouzské tapiserie" konané v roce 1958
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
76 000 Kč
Kristian Kodet
Schoulená
Id: 260902
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 77
Salvador Dalí
Peklo
Id: 261706
barevná litografie/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, na zadní straně popis z výstavy, dřevoryt vznikl jako ilustrace luxusního vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, autor listy signoval v barvě jednotlivých dílů, v tomto případě červeně, přiložen originál knihy díl “Peklo”, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 76