Čas na serveru 16:56:29

Aukce LXVI./2020

Augustin Mervart - Švestková alej

Augustin Mervart
Švestková alej

Id: 260204

olej/lepenka, rozměr 32 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Desiderius Orban - Francouzská krajina

Desiderius Orban
Francouzská krajina

Id: 262610

olej/dřevěná deska, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Eduard Světlík - Na mezi

Eduard Světlík
Na mezi

Id: 259905

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

20 500

Detail

Karel Rašek - Pohádka

Karel Rašek
Pohádka

Id: 257201

olej/plátno/karton, rozměr 70 x 44 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Josef Fiala - Plavení koní

Josef Fiala
Plavení koní

Id: 257503

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
1 200

19 500

Detail

Emil Filla - Žena

Emil Filla
Žena

Id: 261704

suchá jehla/papír, rozměr leptu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původem ze sbírky malíře Karla Chaby

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Saudek - Deset let v životě Miroslavy

Deset let v životě Miroslavy

Id: 262308

fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Kája Saudek - Horký čaj

Kája Saudek
Horký čaj

Id: 261802

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise SČVU viz foto, vytvořeno pro Českou televizi pořad Vlaštovka, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

František Daněk - Sedláček - Při západu slunce

František Daněk - Sedláček
Při západu slunce

Id: 263502

olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 600

Detail

Antonín Raimund Wolf - Mužský akt

Antonín Raimund Wolf
Mužský akt

Id: 259901

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Stanislav  Sucharda - Vrba

Stanislav Sucharda
Vrba

Id: 250930

kovový patinovaný reliéf, rozměr reliéfu 60,5 x 16,5 cm, otřené rámování, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Lehoučka - Kvádry bran

Josef Lehoučka
Kvádry bran

Id: 257510

malba/deska, rozměr malby 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování,po

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Příhozy: 51

František Daněk - Sedláček - Jaro na vsi

František Daněk - Sedláček
Jaro na vsi

Id: 262303

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

17 000

Detail

  Autor neurčen - U chaloupky

U chaloupky

Id: 262508

olej/plátno, rozměr 26 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám, 19. století

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

Jiří John - Brouček

Jiří John
Brouček

Id: 257504

grafická technika, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

16 500

Detail