Aukce LXVI./2020
Augustin Mervart
Švestková alej
Id: 260204
olej/lepenka, rozměr 32 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
21 000 Kč
Desiderius Orban
Francouzská krajina
Id: 262610
olej/dřevěná deska, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Eduard Světlík
Na mezi
Id: 259905
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
20 500 Kč
Karel Rašek
Pohádka
Id: 257201
olej/plátno/karton, rozměr 70 x 44 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč
Josef Fiala
Plavení koní
Id: 257503
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
19 500 Kč
Emil Filla
Žena
Id: 261704
suchá jehla/papír, rozměr leptu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původem ze sbírky malíře Karla Chaby
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Deset let v životě Miroslavy
Id: 262308
fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 000 Kč
Kája Saudek
Horký čaj
Id: 261802
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně razítko komise SČVU viz foto, vytvořeno pro Českou televizi pořad Vlaštovka, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 600 Kč
František Daněk - Sedláček
Při západu slunce
Id: 263502
olej/karton, rozměr 49,5 x 69,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 600 Kč
Antonín Raimund Wolf
Mužský akt
Id: 259901
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Stanislav Sucharda
Vrba
Id: 250930
kovový patinovaný reliéf, rozměr reliéfu 60,5 x 16,5 cm, otřené rámování, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Lehoučka
Kvádry bran
Id: 257510
malba/deska, rozměr malby 22 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na původním rámování,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 51
František Daněk - Sedláček
Jaro na vsi
Id: 262303
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
17 000 Kč
U chaloupky
Id: 262508
olej/plátno, rozměr 26 x 48 cm, značeno vlevo dole s datací, poškozený rám, 19. století
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 000 Kč
Jiří John
Brouček
Id: 257504
grafická technika, rozměr ve výřezu 43 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
16 500 Kč