Čas na serveru 04:11:25

Aukce LXVI./2020

Joseph Kaufmann - Zimní procházka

Joseph Kaufmann
Zimní procházka

Id: 257205

olej/karton, rozměr 60 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Emil Holárek - U vody

Emil Holárek
U vody

Id: 258707

olej/plátno, rozměr 30 x 39 cm, neznačeno, pravděpodobně autorský přípis s datací na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Muž s čepcem

Neznačeno
Muž s čepcem

Id: 258908

kvaš/papír, neznačeno, průměr výřezu cca 24,5 cm, drobné poškození barvy, na zadní straně přípis autorství od F. X. Harlase, zaskleno, poškozený rám, štítek na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

  Neznačeno - Na kraji lesa

Neznačeno
Na kraji lesa

Id: 262604

olej/plátno, rozměr malby 39 x 33 cm, restaurováno-rentoilováno, stav viz foto, jedná se pravděpodobně o okruh B. Havránka, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 257401

litografie/papír, rozměr listu 33,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Hofman - Soumrak

Karel Hofman
Soumrak

Id: 261003

olej/plátno/podloženo lepenkou, 25,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Gustav  Porš - Zimní motiv

Gustav Porš
Zimní motiv

Id: 262505

kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1940, stav viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

  Autor neurčen - Portrét dívky

Portrét dívky

Id: 262602

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po

Vyvolávací cena:
500

4 300

Detail

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 257516

tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

  Autor neurčen - Letní den

Letní den

Id: 261907

olej/plátno, rozměr 75 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, odborně čištěno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 100

Detail

František Jiroudek - Zátiší s hrozny

František Jiroudek
Zátiší s hrozny

Id: 258308

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

  Autor neurčen - V lese

V lese

Id: 261906

olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno vlevo dole Kluge, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 800

Detail

František Tavík Šimon - Trh v Nice

František Tavík Šimon
Trh v Nice

Id: 260102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 700

Detail

Vojtěch Hynek Popelka - Kachny

Vojtěch Hynek Popelka
Kachny

Id: 257515

olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Rélink - Na lavičce

Karel Rélink
Na lavičce

Id: 257501

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

3 200

Detail