Aukce LXVI./2020
Joseph Kaufmann
Zimní procházka
Id: 257205
olej/karton, rozměr 60 x 37 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Emil Holárek
U vody
Id: 258707
olej/plátno, rozměr 30 x 39 cm, neznačeno, pravděpodobně autorský přípis s datací na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Muž s čepcem
Id: 258908
kvaš/papír, neznačeno, průměr výřezu cca 24,5 cm, drobné poškození barvy, na zadní straně přípis autorství od F. X. Harlase, zaskleno, poškozený rám, štítek na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 600 Kč
Neznačeno
Na kraji lesa
Id: 262604
olej/plátno, rozměr malby 39 x 33 cm, restaurováno-rentoilováno, stav viz foto, jedná se pravděpodobně o okruh B. Havránka, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 600 Kč
Jitka Válová
Postavy
Id: 257401
litografie/papír, rozměr listu 33,5 x 27,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 500 Kč
Karel Hofman
Soumrak
Id: 261003
olej/plátno/podloženo lepenkou, 25,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč
Gustav Porš
Zimní motiv
Id: 262505
kombinovaná technika/papír, rozměr 45 x 36 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku kolem 1940, stav viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Portrét dívky
Id: 262602
olej/plátno/karton, rozměr 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, po
Vyvolávací cena:
500 Kč
4 300 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 257516
tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 200 Kč
Letní den
Id: 261907
olej/plátno, rozměr 75 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, odborně čištěno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
4 000 Kč
František Jiroudek
Zátiší s hrozny
Id: 258308
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 900 Kč
V lese
Id: 261906
olej/karton, rozměr 67 x 50 cm, značeno vlevo dole Kluge, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 800 Kč
František Tavík Šimon
Trh v Nice
Id: 260102
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 700 Kč
Vojtěch Hynek Popelka
Kachny
Id: 257515
olej/plátno, rozměr 70 x 89 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 500 Kč
Karel Rélink
Na lavičce
Id: 257501
kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 200 Kč