Aukce LXVI./2020
Oldřich Blažíček
O žních
Id: 258906
olej/plátno, rozměr 85 x 110 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, citace: "předložený obraz O žních patří bezpochyby k těm nejlepším a nejzdařilejším Blažíčkovým krajinným záznamům"
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
251 000 Kč
Příhozy: 58
Václav Radimský
Louky v květu
Id: 261101
olej/karton, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek a razítko Českého svazu výtvarných umělců, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
235 001 Kč
Josef Jíra
Enciány na Zlatém návrší
Id: 263501
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
230 000 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 91
Emil Filla
Periferie
Id: 260805
barevná kresba/uhel/papír, rozměr viditelný 48 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 100
Anděl
Id: 254406
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 11,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
155 002 Kč
Příhozy: 77
Emil Filla
Hlava
Id: 263801
bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
150 000 Kč
Příhozy: 86
Quido Mánes
Laškování
Id: 262502
olej/plátno, rozměr 34 x 29 cm, neznačeno, v minulosti restaurováno, stav viz foto, oděrky na rámu, obraz bude zařazen do výstavy Josef Mánes a jeho doba, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
130 500 Kč
Příhozy: 108
Gustav Porš
Zimní nálada
Id: 259904
olej/plátno, rozměr 59 x 74 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
121 000 Kč
Příhozy: 85
Ticho
Id: 258301
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr malby 36 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, papír lokálně znečištěn, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
118 000 Kč
Příhozy: 80
Josef Velčovský
V nitru džungle
Id: 258907
akryl/plátno/karton, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno 09 vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
115 779 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 93
Kytice
Id: 262314
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, kubisticky rámováno, přiložen posudek PhDr. Nadi Řehákové
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 79
Marko Čermák
Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky
Id: 262302
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 103
František Ringo Čech
Malá Strana
Id: 263102
olej/plátno, rozměr 70 x 55 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 86
Zátiší s ovocem
Id: 258303
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 16,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 002 Kč
Příhozy: 66
Ležící akt v krajině
Id: 262306
kombinovaná technika/pastel/tužka/papír, rozměr listu 22 x 31,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, věnování a opět značeno, drobné hnědé tečky na papíru v ploše, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 75