Čas na serveru 23:49:20

Aukce LXVI./2020

  Neznačeno - Bárka na moři

Neznačeno
Bárka na moři

Id: 261905

olej/lepenka, rozměr 11 x 16 cm, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

9 000

Detail

Jiří Načeradský - Konvolut dvou kusů

Jiří Načeradský
Konvolut dvou kusů

Id: 263003

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměry listů 32 x 25 cm a 30 x 42 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Milan Knížák - Hlava

Milan Knížák
Hlava

Id: 258506

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

8 501

Detail

Vincenc Vingler - Opička

Vincenc Vingler
Opička

Id: 250944

patinovaná sádra/dřevěný podstavec, výška plastiky 13 cm, výška včetně dřevěného podstavce 20,5 cm, značeno na soše, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Pražský hrad

Otakar Hůrka
Pražský hrad

Id: 257204

olej/karton, rozměr 58 x 54 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Augustin Mervart - Staré chaloupky

Augustin Mervart
Staré chaloupky

Id: 260801

olej/karton, rozměr viditelný 31,5 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

Detail

Jaroslav Grus - Mariánský sloup

Jaroslav Grus
Mariánský sloup

Id: 262504

olej/karton, rozměr 35,5 x 38 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dolem 1915, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Serpan - Modrá

Jaroslav Serpan
Modrá

Id: 257507

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 57,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Karel (Charles) Černý - Zámecké schody

Karel (Charles) Černý
Zámecké schody

Id: 260804

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 y 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

8 000

Detail

František Horejc - Venuše

František Horejc
Venuše

Id: 262612

patinovaná hmota (sádra?), výška celková s dřevěným podstavcem 40 cm, v minulosti opravovaná patina, značeno na podstavci,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín Hudeček - Rozkvetlý den

Antonín Hudeček
Rozkvetlý den

Id: 263301

olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnuta, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

8 000

Detail

Milan Knížák - První koncert

Milan Knížák
První koncert

Id: 258505

kombinovaná technika/foto/koláž, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

7 500

Detail

Václav Malý - Pohled z podloubí

Václav Malý
Pohled z podloubí

Id: 262315

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 49 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

7 200

Detail

Rudolf Lexa - Praha

Rudolf Lexa
Praha

Id: 258309

olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

  Autor neurčen - Čtenářka

Čtenářka

Id: 259004

olej/karton, rozměr 30,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, původní poškozené rámování

Vyvolávací cena:

7 000

Detail