Aukce LXVI./2020
Stanislav Lolek
Žně
Id: 258903
olej/karton, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
František Jiroudek
U řeky
Id: 260802
kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 500 Kč
Josef Jíra
Pamětní list
Id: 261708
grafická technika/papír, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a datováno, vydáno Spolkem českých bibliofilů k 75. narozeninám spisovatele Bohumila Hrabala, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena fotografie Bohumila Hrabala, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 51
Josef s ratolestí
Id: 258503
papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
16 000 Kč
Bez názvu
Id: 260901
fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 29 cm, značeno a číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Jan Štursa
Messalina
Id: 262613
patinovaná hmota (sádra?), celková výška s kamenným podstavcem cca 43 cm, značeno ve spodní části, v minulosti restaurovaná patina, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Cyril Bouda
Návrh ilustrace
Id: 258709
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 600 Kč
Otakar Hůrka
Lesní zátiší
Id: 258802
olej/plátno/karton, rozměr 16 x 22 cm, značeno vpravo dole, francouzské období viz značka malířského podkladu, lehce poškozené rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Paul Astier
Na konci lesa
Id: 262203
olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně poškozena, Barbizonská škola, drobné oděrky na rámu, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Ladislav Beneš
Akt
Id: 262616
patinovaná hmota (sádra?), celková výška s dřevěným podstavcem 56,5 cm, značeno na plintě, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
15 500 Kč
Příhozy: 61
Neznačeno
Bojovník
Id: 250937
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 49 cm, výška celková cca 52 cm, patina lokálně otřena stářím,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Elise Höfer
Id: 257407
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 69 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Karel Schadt
Letní den
Id: 261403
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Hněvkovský
Na dvoře Rádžově
Id: 261404
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 900 Kč
14 500 Kč
Josef Gassler
Kytice
Id: 262002
olej/plátno, rozměr 57 x 46 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč