Čas na serveru 23:12:57

Aukce LXVI./2020

Stanislav Lolek - Žně

Stanislav Lolek
Žně

Id: 258903

olej/karton, rozměr 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Jiroudek - U řeky

František Jiroudek
U řeky

Id: 260802

kombinovaná technika/papír, rozměr 30 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

16 500

Detail

Josef Jíra - Pamětní list

Josef Jíra
Pamětní list

Id: 261708

grafická technika/papír, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a datováno, vydáno Spolkem českých bibliofilů k 75. narozeninám spisovatele Bohumila Hrabala, zaskleno, oděrky na rámu, přiložena fotografie Bohumila Hrabala, původem ze sbírky malíře Karla Chaby, dar od Bohumila Hrabala

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 258503

papírový reliéf, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rok vzniku 1996, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 800

16 000

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 260901

fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 29 cm, značeno a číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Štursa - Messalina

Jan Štursa
Messalina

Id: 262613

patinovaná hmota (sádra?), celková výška s kamenným podstavcem cca 43 cm, značeno ve spodní části, v minulosti restaurovaná patina, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Cyril Bouda - Návrh ilustrace

Cyril Bouda
Návrh ilustrace

Id: 258709

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr listu 32 x 23,5 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Otakar Hůrka - Lesní zátiší

Otakar Hůrka
Lesní zátiší

Id: 258802

olej/plátno/karton, rozměr 16 x 22 cm, značeno vpravo dole, francouzské období viz značka malířského podkladu, lehce poškozené rámování

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Paul Astier - Na konci lesa

Paul Astier
Na konci lesa

Id: 262203

olej/plátno, rozměr 46 x 55 cm, značeno vlevo dole, malba lokálně poškozena, Barbizonská škola, drobné oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Ladislav Beneš - Akt

Ladislav Beneš
Akt

Id: 262616

patinovaná hmota (sádra?), celková výška s dřevěným podstavcem 56,5 cm, značeno na plintě, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Příhozy: 61

  Neznačeno - Bojovník

Neznačeno
Bojovník

Id: 250937

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 49 cm, výška celková cca 52 cm, patina lokálně otřena stářím,po

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Jiří Anderle - Elise Höfer

Elise Höfer

Id: 257407

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 52,5 x 69 cm, značeno, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Karel Schadt - Letní den

Karel Schadt
Letní den

Id: 261403

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jaroslav Hněvkovský - Na dvoře Rádžově

Jaroslav Hněvkovský
Na dvoře Rádžově

Id: 261404

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 900

14 500

Detail

Josef Gassler - Kytice

Josef Gassler
Kytice

Id: 262002

olej/plátno, rozměr 57 x 46 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

14 500

Detail