Aukce LXVI./2020
Karel Langer
Rozkvetlé louky
Id: 263401
olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 68 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 050 Kč
Příhozy: 53
Kamil Lhoták
Švihák
Id: 263002
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
41 200 Kč
Příhozy: 56
Kura
Id: 251011
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm ,značeno monogramem s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 67
Josef Krejsa
Ze Šumavy
Id: 259101
olej/překližka, rozměr 19,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 54
Andy Warhol
Marilyn
Id: 260103
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Fernand Vácha
Balet z opery Faust
Id: 262201
pastel/papír, rozměr viditelný 71 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 51
Igor Kitzberger
Páv
Id: 258504
kombinovaná bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 58,5 cm, značeno na figuře, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
40 500 Kč
Robert Jiran
Dívka s perlou
Id: 262404
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 65
Josef Jambor
Krajina
Id: 257512
olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 500 Kč
Příhozy: 48
Neznačeno
Cirkusové šapito s červeným balónem
Id: 261707
malba/plátno/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, oděrky na rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
38 005 Kč
Příhozy: 83
Iva Hüttnerová
Rodinka
Id: 259002
malba na houslovém lubu, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno v horní části
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Josef Procházka
Cesta k lesu
Id: 263001
olej/lepenka, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
38 000 Kč
František Ringo Čech
Schelinger a Rožmberská kapela
Id: 263101
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 51
Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 257402
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 70
František Daněk - Sedláček
Procházka lesem
Id: 257508
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 64