Čas na serveru 15:17:44

Aukce LXVI./2020

Karel Langer - Rozkvetlé louky

Karel Langer
Rozkvetlé louky

Id: 263401

olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 68 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

42 050

Detail

Příhozy: 53

Kamil Lhoták - Švihák

Kamil Lhoták
Švihák

Id: 263002

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

41 200

Detail

Příhozy: 56

Jan  Zrzavý - Kura

Kura

Id: 251011

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 22 x 16,5 cm ,značeno monogramem s datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 67

Josef Krejsa - Ze Šumavy

Josef Krejsa
Ze Šumavy

Id: 259101

olej/překližka, rozměr 19,5 x 25 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 54

Andy Warhol - Marilyn

Andy Warhol
Marilyn

Id: 260103

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Fernand Vácha - Balet z opery Faust

Fernand Vácha
Balet z opery Faust

Id: 262201

pastel/papír, rozměr viditelný 71 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 51

Igor Kitzberger - Páv

Igor Kitzberger
Páv

Id: 258504

kombinovaná bronzová plastika/kamenný podstavec, celková výška 58,5 cm, značeno na figuře, stav viz foto

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Robert Jiran - Dívka s perlou

Robert Jiran
Dívka s perlou

Id: 262404

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 65

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 257512

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

39 500

Detail

Příhozy: 48

  Neznačeno - Cirkusové šapito s červeným balónem

Neznačeno
Cirkusové šapito s červeným balónem

Id: 261707

malba/plátno/karton, rozměr 33 x 24,5 cm, oděrky na rám

Vyvolávací cena:

38 005

Detail

Příhozy: 83

Iva Hüttnerová - Rodinka

Iva Hüttnerová
Rodinka

Id: 259002

malba na houslovém lubu, rozměr 37 x 20,5 cm, značeno a datováno v horní části

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Josef Procházka - Cesta k lesu

Josef Procházka
Cesta k lesu

Id: 263001

olej/lepenka, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

František Ringo Čech - Schelinger a Rožmberská kapela

František Ringo Čech
Schelinger a Rožmberská kapela

Id: 263101

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 51

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 257402

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 21 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 70

František Daněk - Sedláček - Procházka lesem

František Daněk - Sedláček
Procházka lesem

Id: 257508

olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 64