Čas na serveru 00:54:24

Aukce LXVI./2020

Jan Preisler - Setkání

Jan Preisler
Setkání

Id: 258909

pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, značeno vpravo dole monogramem, dále vpravo dole pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Detail

Příhozy: 57

Adolf Born - La Grande Parade du Cyraque

La Grande Parade du Cyraque

Id: 260603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

František Drtikol - Pohled do kraje

František Drtikol
Pohled do kraje

Id: 262901

olej/dřevo, rozměr 36 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 258708

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

Robert Jiran - Tři dívky

Robert Jiran
Tři dívky

Id: 259003

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 72

Oldřich Koníček - Zámek v Poděbradech

Oldřich Koníček
Zámek v Poděbradech

Id: 259903

olej/plátno, rozměr 90 x 95 cm, značeno a datováno 1912 vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Alois Kohout - V docích u moře

Alois Kohout
V docích u moře

Id: 259704

olej/sololit, rozměr 41 x 51 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
4 800

36 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Milenci

Milenci

Id: 260602

reliéf, olovo/cín , rozměr cca 21 x 13,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1962, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 54

Robert Jiran - Dívka s náhrdelníkem

Robert Jiran
Dívka s náhrdelníkem

Id: 262403

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 48

Vojtěch  Sedláček - Zima

Vojtěch Sedláček
Zima

Id: 262801

tempera/papír, rozměr viditelný 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 100

Detail

Příhozy: 58

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 261701

patinovaná sádra, výška plastiky cca 20 cm, výška včetně podstavce cca 22 cm, stav viz foto, původem ze sbírky malíře Karla Chaby

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 18

František Drtikol - Slunce v lese

František Drtikol
Slunce v lese

Id: 262902

olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Jambor - Cesta na Českomoravské vysočině

Josef Jambor
Cesta na Českomoravské vysočině

Id: 258902

olej/plátno/karton, rozměr 52 x 63 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Miroslav Malina - Na koncertě

Miroslav Malina
Na koncertě

Id: 262313

olej/plátno/karton, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo nahoře, karton prohnutý, nerovný povrch, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 800

Detail

Příhozy: 71

Gustav  Porš - Konec léta

Gustav Porš
Konec léta

Id: 258904

olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail