Aukce LXVI./2020
Jan Preisler
Setkání
Id: 258909
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 26 cm, značeno vpravo dole monogramem, dále vpravo dole pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 57
La Grande Parade du Cyraque
Id: 260603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 52 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč
František Drtikol
Pohled do kraje
Id: 262901
olej/dřevo, rozměr 36 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
37 000 Kč
Dívka
Id: 258708
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54
Robert Jiran
Tři dívky
Id: 259003
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 72
Oldřich Koníček
Zámek v Poděbradech
Id: 259903
olej/plátno, rozměr 90 x 95 cm, značeno a datováno 1912 vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč
Alois Kohout
V docích u moře
Id: 259704
olej/sololit, rozměr 41 x 51 cm, značeno vpravo dole, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 49
Milenci
Id: 260602
reliéf, olovo/cín , rozměr cca 21 x 13,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1962, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 54
Robert Jiran
Dívka s náhrdelníkem
Id: 262403
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 48
Vojtěch Sedláček
Zima
Id: 262801
tempera/papír, rozměr viditelný 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 100 Kč
Příhozy: 58
Emil Filla
Hlava
Id: 261701
patinovaná sádra, výška plastiky cca 20 cm, výška včetně podstavce cca 22 cm, stav viz foto, původem ze sbírky malíře Karla Chaby
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 18
František Drtikol
Slunce v lese
Id: 262902
olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
34 000 Kč
Josef Jambor
Cesta na Českomoravské vysočině
Id: 258902
olej/plátno/karton, rozměr 52 x 63 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Miroslav Malina
Na koncertě
Id: 262313
olej/plátno/karton, rozměr 109 x 79 cm, značeno vlevo nahoře, karton prohnutý, nerovný povrch, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 800 Kč
Příhozy: 71
Gustav Porš
Konec léta
Id: 258904
olej/plátno, rozměr 65 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč