Aukce LXVI./2020
Neznačeno
Sedící žena
Id: 258705
malba/lepenka, rozměr 37 x 30 cm, na zadní straně pravděpodobně autorský přípis Matal, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Čeněk Choděra
Krajina
Id: 261501
olej/deska, rozměr 19,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
10 500 Kč
Jan Benda
Zátiší s kytarou
Id: 258305
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 111 Kč
Bouře
Id: 257206
olej/dřevo, rozměr 40,5 x 50,5 cm, značeno nečitelným monogramem vlevo dole, zničený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Panuška
Na kraji lesa
Id: 260803
olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, poškozený původní rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Carlo Balestrini
Koně u vody
Id: 262305
olej/plátno, rozměr 54 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozené rámování, volné plátno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Richard Pollak
Setkání
Id: 259102
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Josef Jíra
Krajina
Id: 260208
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Jaroslav Horejc
Dívčí akt
Id: 262614
patinovaná hmota (sádra?), celková výška s dřevěným podstavcem 47 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Antonín Kybal
Dvě abstraktní římské postavy
Id: 262409
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 200 Kč
Ferdinand Lepie
V podloubí
Id: 262503
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 100 Kč
Richard Fremund
Milenci
Id: 254612
sépie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
9 000 Kč
Perseus
Id: 257408
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč
Kamil Kubík
Závody na řece
Id: 260101
litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Oldřich Koníček
Krajina
Id: 260206
olej/lepenka, rozměr 32 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč