Čas na serveru 04:26:15

Aukce LXVI./2020

  Neznačeno - Sedící žena

Neznačeno
Sedící žena

Id: 258705

malba/lepenka, rozměr 37 x 30 cm, na zadní straně pravděpodobně autorský přípis Matal, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Čeněk Choděra - Krajina

Čeněk Choděra
Krajina

Id: 261501

olej/deska, rozměr 19,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

10 500

Detail

Jan Benda - Zátiší s kytarou

Jan Benda
Zátiší s kytarou

Id: 258305

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 20 x 26 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

10 111

Detail

  Autor neurčen - Bouře

Bouře

Id: 257206

olej/dřevo, rozměr 40,5 x 50,5 cm, značeno nečitelným monogramem vlevo dole, zničený rám

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

Jaroslav Panuška - Na kraji lesa

Jaroslav Panuška
Na kraji lesa

Id: 260803

olej/dřevěná deska, rozměr 26,5 x 35 cm, značeno vlevo dole, poškozený původní rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Carlo Balestrini - Koně u vody

Carlo Balestrini
Koně u vody

Id: 262305

olej/plátno, rozměr 54 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozené rámování, volné plátno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Richard Pollak - Setkání

Richard Pollak
Setkání

Id: 259102

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Jíra - Krajina

Josef Jíra
Krajina

Id: 260208

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jaroslav Horejc - Dívčí akt

Jaroslav Horejc
Dívčí akt

Id: 262614

patinovaná hmota (sádra?), celková výška s dřevěným podstavcem 47 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Antonín Kybal - Dvě abstraktní římské postavy

Antonín Kybal
Dvě abstraktní římské postavy

Id: 262409

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 53 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Ferdinand Lepie - V podloubí

Ferdinand Lepie
V podloubí

Id: 262503

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 36,5 x 26,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Richard Fremund - Milenci

Richard Fremund
Milenci

Id: 254612

sépie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 20 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Anderle - Perseus

Perseus

Id: 257408

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47,5 cm, značeno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 800

9 000

Detail

Kamil Kubík - Závody na řece

Kamil Kubík
Závody na řece

Id: 260101

litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Koníček - Krajina

Oldřich Koníček
Krajina

Id: 260206

olej/lepenka, rozměr 32 x 50 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail