Aukce LXVIII./2020
Andrej Bělocvětov
Abstraktní hlava
Id: 270302
malba/deska, rozměr 61 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, původní majitel získal dílo od syna autora Dariuse
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
11 500 Kč
Kobayashi
Atlantis Mickey
Id: 271603
serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Karel Hodr
Pražské panorama
Id: 272502
olej/lepenka, rozměr 32 x 64 cm, značeno vpravo dole, prohnutá lepenka, oděrky v malbě, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 500 Kč
Karel Stroff
Noční souboj
Id: 273506
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Příhozy: 52
Kája Saudek
Archimedes
Id: 275304
kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Vojtěch Sedláček
Na polní cestě
Id: 270518
tempera/lepenka, rozměr 44 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě zaskleno a rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč
Jan Rapin
Černá škraboška
Id: 271802
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 000 Kč
Zdeněk Kleindienst
Akt
Id: 274502
olej/plátno, rozměr 75 x 94 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Malostranské náměstí
Id: 273508
kolorovaná rytina/papír, rozměr 50 68 cm, popsáno ve spodní části, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 600 Kč
Karel Trinkewitz
Ruhe eintracht whisky mädchen
Id: 270102
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 57 cm, značeno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 500 Kč
František Ronovský
Zamyšlení
Id: 270306
akryl/plátno, rozměr 76 x 65 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 500 Kč
Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající dívka
Id: 271401
olej/plátno, rozměr 25 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
10 500 Kč
František Vobecký
Letní den
Id: 272601
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Jiří Valenta
Barevné střechy
Id: 273501
olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno monogramem a datováno 65 vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 52
Václav Hejna
Akt
Id: 274504
olej/deska, rozměr 47 x 68 cm, značeno vpravo nahoře s datací, popsáno též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 100 Kč