Čas na serveru 07:10:23

Aukce LXVIII./2020

Andrej Bělocvětov - Abstraktní hlava

Andrej Bělocvětov
Abstraktní hlava

Id: 270302

malba/deska, rozměr 61 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, původní majitel získal dílo od syna autora Dariuse

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

 Kobayashi - Atlantis Mickey

Kobayashi
Atlantis Mickey

Id: 271603

serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Karel Hodr - Pražské panorama

Karel Hodr
Pražské panorama

Id: 272502

olej/lepenka, rozměr 32 x 64 cm, značeno vpravo dole, prohnutá lepenka, oděrky v malbě, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Karel Stroff - Noční souboj

Karel Stroff
Noční souboj

Id: 273506

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Příhozy: 52

Kája Saudek - Archimedes

Kája Saudek
Archimedes

Id: 275304

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 30 x 42 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na polní cestě

Vojtěch Sedláček
Na polní cestě

Id: 270518

tempera/lepenka, rozměr 44 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě zaskleno a rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Jan Rapin - Černá škraboška

Jan Rapin
Černá škraboška

Id: 271802

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Zdeněk Kleindienst - Akt

Zdeněk Kleindienst
Akt

Id: 274502

olej/plátno, rozměr 75 x 94 cm, značeno vpravo dole s datací, olištováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

  Autor neurčen - Malostranské náměstí

Malostranské náměstí

Id: 273508

kolorovaná rytina/papír, rozměr 50 68 cm, popsáno ve spodní části, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

10 600

Detail

Karel Trinkewitz - Ruhe eintracht whisky mädchen

Karel Trinkewitz
Ruhe eintracht whisky mädchen

Id: 270102

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 57 cm, značeno a popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
4 800

10 500

Detail

František Ronovský - Zamyšlení

František Ronovský
Zamyšlení

Id: 270306

akryl/plátno, rozměr 76 x 65 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Odpočívající dívka

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Odpočívající dívka

Id: 271401

olej/plátno, rozměr 25 x 49 cm, značeno monogramem vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

10 500

Detail

František Vobecký - Letní den

František Vobecký
Letní den

Id: 272601

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 39 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Valenta - Barevné střechy

Jiří Valenta
Barevné střechy

Id: 273501

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 35 cm, značeno monogramem a datováno 65 vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Příhozy: 52

Václav Hejna - Akt

Václav Hejna
Akt

Id: 274504

olej/deska, rozměr 47 x 68 cm, značeno vpravo nahoře s datací, popsáno též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 100

Detail