Čas na serveru 09:08:06

Aukce LXVIII./2020

Jan  Bauch - Salome

Jan Bauch
Salome

Id: 275305

olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 58

Ludvík Kuba - Kytice

Ludvík Kuba
Kytice

Id: 270303

olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

46 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Kristofori - Abstraktní motiv

Jan Kristofori
Abstraktní motiv

Id: 273701

strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 58

Jan Saudek - Just Another Virgine

Just Another Virgine

Id: 262309

fotografie, rozměr listu 30 x 24 cm, značeno vlevo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 53

Milan Knížák - Destroyed music

Milan Knížák
Destroyed music

Id: 270124

umělecký předmět kombinované techniky, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 82

Vladimír Komárek - Zahrada

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 271804

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 58

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 274302

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 58

Olbram Zoubek - Andělíček 1

Andělíček 1

Id: 270902

olovo/cín/zlato, rozměr cca 16 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Jindra Husáriková - Postavy v zeleném

Jindra Husáriková
Postavy v zeleném

Id: 270018

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 950

Detail

Karel Těšínský - Abstrakce

Karel Těšínský
Abstrakce

Id: 275003

olej/plátno, rozměr viditelný 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno, vystaveno v Mánesu 2017, uvedeno v soupisu díla pod číslem 34, str. 151

Vyvolávací cena:

42 700

Detail

Příhozy: 54

Charles-Clement Calderon - Benátky

Charles-Clement Calderon
Benátky

Id: 271301

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Příhozy: 58

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 270005

malba/lepenka, rozměr 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 54

Alexander Archipenko - Konstruktivní hlava

Alexander Archipenko
Konstruktivní hlava

Id: 263802

patinovaný bronzový odlitek, výška cca 38 cm, značeno, datováno a popsáno na plintě včetně číslování odlitku, výška celková s kamenným podstavcem cca 42 cm, jedná se o modrou variantu vzniklou pravděpodobně v 60. letech, stav viz foto, místy otřená patina

Vyvolávací cena:
14 000

41 000

Detail

Josef Lehoučka - První pokus o oživení sovy sněžné

Josef Lehoučka
První pokus o oživení sovy sněžné

Id: 270101

olej/plátno/lepenka, rozměr 71 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail

Příhozy: 52

Alois Kalvoda - Slunce v lese

Alois Kalvoda
Slunce v lese

Id: 274001

olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

40 000

Detail