Aukce LXVIII./2020
Jan Bauch
Salome
Id: 275305
olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 58
Ludvík Kuba
Kytice
Id: 270303
olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 57
Jan Kristofori
Abstraktní motiv
Id: 273701
strukturální malba/karton, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno v ploše, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 58
Just Another Virgine
Id: 262309
fotografie, rozměr listu 30 x 24 cm, značeno vlevo dole, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 53
Milan Knížák
Destroyed music
Id: 270124
umělecký předmět kombinované techniky, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 82
Vladimír Komárek
Zahrada
Id: 271804
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno uprostřed dole s datací, drobné otřeniny v malbě, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 58
František Ringo Čech
Praha
Id: 274302
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 58
Andělíček 1
Id: 270902
olovo/cín/zlato, rozměr cca 16 x 16 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2008, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Jindra Husáriková
Postavy v zeleném
Id: 270018
olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 950 Kč
Karel Těšínský
Abstrakce
Id: 275003
olej/plátno, rozměr viditelný 40 x 50 cm, neznačeno, rámováno, vystaveno v Mánesu 2017, uvedeno v soupisu díla pod číslem 34, str. 151
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 700 Kč
Příhozy: 54
Charles-Clement Calderon
Benátky
Id: 271301
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 58
Josef Istler
Hlava
Id: 270005
malba/lepenka, rozměr 70 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 54
Alexander Archipenko
Konstruktivní hlava
Id: 263802
patinovaný bronzový odlitek, výška cca 38 cm, značeno, datováno a popsáno na plintě včetně číslování odlitku, výška celková s kamenným podstavcem cca 42 cm, jedná se o modrou variantu vzniklou pravděpodobně v 60. letech, stav viz foto, místy otřená patina
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
41 000 Kč
Josef Lehoučka
První pokus o oživení sovy sněžné
Id: 270101
olej/plátno/lepenka, rozměr 71 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 52
Alois Kalvoda
Slunce v lese
Id: 274001
olej/plátno, rozměr 29 x 32,5 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
40 000 Kč