Čas na serveru 01:46:19

Aukce LXVIII./2020

Vladimír Komárek - Předtucha

Vladimír Komárek
Předtucha

Id: 270301

olej/sololit, rozměr 101 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

39 000

Detail

Jan Saudek - Helene plays Mother

Helene plays Mother

Id: 262310

fotografie, rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Bez názvu

Oldřich Kulhánek
Bez názvu

Id: 270023

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 73

Václav Špála - Ležící dívka

Ležící dívka

Id: 272303

kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 49

Alois Kalvoda - Pohled do kraje

Alois Kalvoda
Pohled do kraje

Id: 273405

olej/plátno, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Václav Menčík - Abstraktní kompozice

Václav Menčík
Abstraktní kompozice

Id: 274501

malba/deska, rozměr viditelný 23 x 32 cm, celkový rozměr včetně autorského rámu 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 52

Ján Mudroch - Kytice

Ján Mudroch
Kytice

Id: 270516

olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno

Vyvolávací cena:

36 500

Detail

  Autor neurčen - Motiv z Číny

Motiv z Číny

Id: 145304

kombinovaná technika/papír nalepený na hedvábí, rozměr malby 126 x 41 cm, celkový rozměr 152 x 50,5 cm, text a signatura vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, provenience Čína

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 62

Milan Knížák - Zlatá deska

Milan Knížák
Zlatá deska

Id: 270123

umělecký předmět, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 62

Josef Jambor - Krajina

Josef Jambor
Krajina

Id: 272603

olej/plátno, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 273202

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole a též autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jaroslav Věšín - Návrat z lovu

Jaroslav Věšín
Návrat z lovu

Id: 274801

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jan  Zrzavý - Z Bretaně

Z Bretaně

Id: 267904

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 18

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 273601

bronzová plastika, celková výška 13,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora

Vyvolávací cena:

30 500

Detail

František Kaván - Na Vysočině

František Kaván
Na Vysočině

Id: 271701

olej/lepenka, rozměr 49,5 x 69 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lepenka zprohýbaná, v celém obraze značná krakeláž, poškozen povrch malby, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

30 000

Detail