Aukce LXVIII./2020
Vladimír Komárek
Předtucha
Id: 270301
olej/sololit, rozměr 101 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
39 000 Kč
Helene plays Mother
Id: 262310
fotografie, rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Bez názvu
Id: 270023
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 73
Ležící dívka
Id: 272303
kolorovaný linoryt, rozměr ve výřezu 25,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 49
Alois Kalvoda
Pohled do kraje
Id: 273405
olej/plátno, rozměr 38 x 54 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč
Václav Menčík
Abstraktní kompozice
Id: 274501
malba/deska, rozměr viditelný 23 x 32 cm, celkový rozměr včetně autorského rámu 31,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 52
Ján Mudroch
Kytice
Id: 270516
olej/karton, rozměr 34 x 24 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 500 Kč
Motiv z Číny
Id: 145304
kombinovaná technika/papír nalepený na hedvábí, rozměr malby 126 x 41 cm, celkový rozměr 152 x 50,5 cm, text a signatura vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, provenience Čína
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 62
Milan Knížák
Zlatá deska
Id: 270123
umělecký předmět, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 62
Josef Jambor
Krajina
Id: 272603
olej/plátno, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
František Kupka
Fontána
Id: 273202
lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 18 cm, značeno v tisku vpravo dole a též autorovým razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Jaroslav Věšín
Návrat z lovu
Id: 274801
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 23,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Z Bretaně
Id: 267904
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 18,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Účastníci: 18
Ptáček
Id: 273601
bronzová plastika, celková výška 13,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství od syna autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 500 Kč
František Kaván
Na Vysočině
Id: 271701
olej/lepenka, rozměr 49,5 x 69 cm, značeno a popsáno vlevo dole, lepenka zprohýbaná, v celém obraze značná krakeláž, poškozen povrch malby, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč