Aukce LXVIII./2020
Ludvík Kuba
V náručí
Id: 270304
olej/plátno, rozměr 55 x 45,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Šárka Gruntová
Srdíčko
Id: 271501
malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
10 000 Kč
Charles Korschann
Akt s květinami
Id: 270213
patinovaná bronzová plastika, celková výška 27,5 cm, značeno na podstavci,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů
Id: 270021
litografie/papír, rozměry tisků 18 x 11,5 cm a 8,8 x 16,5 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč
Branko Radulović
Nad dopisem
Id: 270032
olej/plátno, rozměr 32 x 45 cm, značeno a datováno 1908 vpravo dole, lehce poškozený rám, drobně poškozená malba, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Václav Zoubek
Velikonoce 1982
Id: 272101
olej/plátno, rozměr viditelný 61 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Augustin Ságner
Sedící akt
Id: 272306
olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Pablo Picasso
Klaun s míčem
Id: 273004
tisková technika/papír, rozměr cca 62 x 40 cm, značeno v tisku s datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč
Vojtěch Preissig
Městské zákoutí
Id: 270401
barevná litografie/papír, rozměr tisku 23 x 19 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
František Tavík Šimon
Z Paříže
Id: 271403
kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Jaroslav Hněvkovský
Portrét indické dívky
Id: 273001
olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, neznačeno, značně krakelováno, v minulosti neodborně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 500 Kč
Neznačeno
Horská bystřina
Id: 275101
kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný cca 22 x 28 cm, zaskleno, drobné oděrky na dekorativním rámování,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 001 Kč
František Emler
Maltézské náměstí
Id: 270120
kombinovaná technika/papír, rozměr 16 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 000 Kč
Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů
Id: 272604
bronzové reliéfy, rozměry cca 58 x 15,5 cm, značen jeden kus, stav viz foto, jedná se o "Prémii Umělecké besedy"
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Karel Kubinský
U jezera
Id: 273006
olej/plátno, rozměr 33 x 52 cm, neznačeno, autorsky popsáno na blindrámu zadní strany, plátno je k blindrámu přilepeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč