Čas na serveru 22:14:59

Aukce LXVIII./2020

Václav Hejna - Akt

Václav Hejna
Akt

Id: 274504

olej/deska, rozměr 47 x 68 cm, značeno vpravo nahoře s datací, popsáno též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Ludvík Kuba - V náručí

Ludvík Kuba
V náručí

Id: 270304

olej/plátno, rozměr 55 x 45,5 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Šárka Gruntová - Srdíčko

Šárka Gruntová
Srdíčko

Id: 271501

malba/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

10 000

Detail

Charles Korschann - Akt s květinami

Charles Korschann
Akt s květinami

Id: 270213

patinovaná bronzová plastika, celková výška 27,5 cm, značeno na podstavci,po

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 270021

litografie/papír, rozměry tisků 18 x 11,5 cm a 8,8 x 16,5 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Branko Radulović - Nad dopisem

Branko Radulović
Nad dopisem

Id: 270032

olej/plátno, rozměr 32 x 45 cm, značeno a datováno 1908 vpravo dole, lehce poškozený rám, drobně poškozená malba, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Václav Zoubek - Velikonoce 1982

Václav Zoubek
Velikonoce 1982

Id: 272101

olej/plátno, rozměr viditelný 61 x 125 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, autorsky rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Augustin Ságner - Sedící akt

Augustin Ságner
Sedící akt

Id: 272306

olej/plátno, rozměr 52 x 40 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Pablo Picasso - Klaun s míčem

Pablo Picasso
Klaun s míčem

Id: 273004

tisková technika/papír, rozměr cca 62 x 40 cm, značeno v tisku s datací vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vojtěch Preissig - Městské zákoutí

Vojtěch Preissig
Městské zákoutí

Id: 270401

barevná litografie/papír, rozměr tisku 23 x 19 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 271403

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 36,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Jaroslav Hněvkovský - Portrét indické dívky

Jaroslav Hněvkovský
Portrét indické dívky

Id: 273001

olej/plátno, rozměr 37 x 29 cm, neznačeno, značně krakelováno, v minulosti neodborně restaurováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

  Neznačeno - Horská bystřina

Neznačeno
Horská bystřina

Id: 275101

kombinovaná technika/papír, rozměr viditelný cca 22 x 28 cm, zaskleno, drobné oděrky na dekorativním rámování,po

Vyvolávací cena:
2 200

9 001

Detail

František Emler - Maltézské náměstí

František Emler
Maltézské náměstí

Id: 270120

kombinovaná technika/papír, rozměr 16 x 22 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
800

9 000

Detail

Stanislav  Sucharda - Konvolut dvou kusů

Stanislav Sucharda
Konvolut dvou kusů

Id: 272604

bronzové reliéfy, rozměry cca 58 x 15,5 cm, značen jeden kus, stav viz foto, jedná se o "Prémii Umělecké besedy"

Vyvolávací cena:

9 000

Detail