Čas na serveru 04:59:35

Aukce LXVIII./2020

Robert Jiran - Odpočívající

Robert Jiran
Odpočívající

Id: 270014

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 53

Ota Janeček - Návrh na plakát

Návrh na plakát

Id: 272301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 52 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

František Ringo Čech - Osudová přitažlivost

František Ringo Čech
Osudová přitažlivost

Id: 274303

olej/plátno, rozměr 90 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Otomar Suchý - Dívčí akt

Otomar Suchý
Dívčí akt

Id: 271201

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky cca 33 cm, výška včetně kamenného podstavce 47 cm, značeno na spodní části figury, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Richard Wiesner - Sedící dívka

Richard Wiesner
Sedící dívka

Id: 274505

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef Velčovský - Prameny

Josef Velčovský
Prameny

Id: 275303

akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Soulad

Oldřich Kulhánek
Soulad

Id: 270003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Robert Jiran - Při oblékání

Robert Jiran
Při oblékání

Id: 270016

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 500

Detail

Olbram Zoubek - Ruce s jablkem

Ruce s jablkem

Id: 270905

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 055

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 270001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, znečištěné sklo, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

23 000

Detail

Kája Saudek - Velikonoční nářez

Kája Saudek
Velikonoční nářez

Id: 270508

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vytvořeno pro velikonoční vydání erotického časopisu "Nei report"

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 49

Max Švabinský - Pieta

Max Švabinský
Pieta

Id: 270116

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Adolf Born - Bez názvu

Bez názvu

Id: 270117

barevná litografie/papír, rozměr listu 30,5 x 19 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Detail

 Josef Holub - Tůň u Vltavy

Josef Holub
Tůň u Vltavy

Id: 272806

olej/karton, rozměr 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Hodr - Chiemské jezero

Karel Hodr
Chiemské jezero

Id: 273101

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

23 000

Detail