Aukce LXVIII./2020
Robert Jiran
Odpočívající
Id: 270014
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 53
Návrh na plakát
Id: 272301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 52 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
František Ringo Čech
Osudová přitažlivost
Id: 274303
olej/plátno, rozměr 90 x 55 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 000 Kč
Otomar Suchý
Dívčí akt
Id: 271201
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky cca 33 cm, výška včetně kamenného podstavce 47 cm, značeno na spodní části figury, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč
Richard Wiesner
Sedící dívka
Id: 274505
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Josef Velčovský
Prameny
Id: 275303
akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 34 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Soulad
Id: 270003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč
Robert Jiran
Při oblékání
Id: 270016
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 500 Kč
Ruce s jablkem
Id: 270905
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1986, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 055 Kč
Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 270001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, znečištěné sklo, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
23 000 Kč
Kája Saudek
Velikonoční nářez
Id: 270508
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vytvořeno pro velikonoční vydání erotického časopisu "Nei report"
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 49
Max Švabinský
Pieta
Id: 270116
litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46,5 cm, autorsky značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Bez názvu
Id: 270117
barevná litografie/papír, rozměr listu 30,5 x 19 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Josef Holub
Tůň u Vltavy
Id: 272806
olej/karton, rozměr 20 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 60
Karel Hodr
Chiemské jezero
Id: 273101
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 64 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč