Aukce LXVIII./2020
Roman Havelka
Barevný les
Id: 272801
olej/karton, rozměr 67 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč
Vladimír Jiránek
Jen počkej, mi ti ukážem!
Id: 270511
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Gustav Porš
Rozkvetlý šípek
Id: 270030
olej/karton, rozměr 35 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 000 Kč
Příhozy: 54
František Zdeněk Eberl
V kavárně
Id: 274403
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Antonino Leto
Rybáři
Id: 270006
olej/deska, rozměr viditelný 46 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 000 Kč
Hlava
Id: 270027
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Liesler
Sarah
Id: 272602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč
Stanislav Feikl
Zimní Praha
Id: 275002
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Loučení s ratolestí
Id: 270904
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 19,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, PF 2004, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Ex libris
Id: 270020
litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
15 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 60
Břetislav Benda
Akt
Id: 270034
patinovaný bronz, rozměr 13,5 x 18 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 010 Kč
Kája Saudek
Vášnivé objetí
Id: 270509
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba pro publikaci "Z bájí Saudka Kájí", erotický kalendář pro rok 1998, vydáno nakladatelstvím R3
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek v jižních Čechách
Id: 272003
olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Procházka
Na říčním břehu
Id: 272901
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 15,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 000 Kč
Emanuel Kodet
Jelizaveta Nikolská
Id: 273920
patinovaná sádra, celková výška s podstavcem 100 cm, značeno na podstavci, v minulosti opravovány prsty rukou, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč