Čas na serveru 04:45:40

Aukce LXVIII./2020

Roman Havelka - Barevný les

Roman Havelka
Barevný les

Id: 272801

olej/karton, rozměr 67 x 71 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Vladimír Jiránek - Jen počkej, mi ti ukážem!

Vladimír Jiránek
Jen počkej, mi ti ukážem!

Id: 270511

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Gustav  Porš - Rozkvetlý šípek

Gustav Porš
Rozkvetlý šípek

Id: 270030

olej/karton, rozměr 35 x 43 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

17 000

Detail

Příhozy: 54

František Zdeněk Eberl - V kavárně

František Zdeněk Eberl
V kavárně

Id: 274403

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr 60 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Antonino Leto - Rybáři

Antonino Leto
Rybáři

Id: 270006

olej/deska, rozměr viditelný 46 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

16 000

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 270027

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Liesler - Sarah

Josef Liesler
Sarah

Id: 272602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44 x 57 cm, značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, popsáno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

16 000

Detail

Stanislav Feikl - Zimní Praha

Stanislav Feikl
Zimní Praha

Id: 275002

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 270904

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 19,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, PF 2004, rok vzniku 2003, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Ex libris

Oldřich Kulhánek
Ex libris

Id: 270020

litografie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

15 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 60

Olbram Zoubek - Dobré jitro

Dobré jitro

Id: 272204

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2000, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Břetislav Benda - Akt

Břetislav Benda
Akt

Id: 270034

patinovaný bronz, rozměr 13,5 x 18 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 010

Detail

Kája Saudek - Vášnivé objetí

Kája Saudek
Vášnivé objetí

Id: 270509

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba pro publikaci "Z bájí Saudka Kájí", erotický kalendář pro rok 1998, vydáno nakladatelstvím R3

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek v jižních Čechách

Ota Bubeníček
Statek v jižních Čechách

Id: 272003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 200

15 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Procházka - Na říčním břehu

Josef Procházka
Na říčním břehu

Id: 272901

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 15,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

15 000

Detail