Aukce LXVIII./2020
Marián Čunderlík
Krojované postavy
Id: 274503
olej/plátno, rozměr 53 x 60 cm, značeno monogramem vlevo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Dívčí akt
Id: 270024
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč
Viktor Rolín
Podzimní bouře
Id: 272006
olej/překližka, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Rudolf Vojtěch Špillar
Portrét dívky
Id: 272302
olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní číslo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Otto Peters
Dívka s šátkem
Id: 275105
olej/karton, rozměr 49 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Karel Těšínský
Na Berounce u Srbska
Id: 274005
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Stará pískovna
Id: 273502
olej/sololit, rozměr 59 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 600 Kč
Jan B. Minařík
Cesta břízami
Id: 274401
olej/plátno, rozměr 53 x 78 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
7 510 Kč
Fritz Kausek
Zátiší
Id: 274003
olej/karton, rozměr 53,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
7 500 Kč
Jaroslav Grus
Silnice
Id: 270125
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 56 x 75 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Jan Dědina
Odliv
Id: 270114
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 600 Kč
Jiří Chadima
Podvečer v Praze
Id: 270402
malba/karton, rozměr 25 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč
Libor Jaroš
Toskánské kameny I.
Id: 275301
akryl/plátno, rozměr cca 72 x 52 cm, značeno vpravo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 500 Kč
Dívka s ptáčkem
Id: 275302
kresba tuží/papír, rozměr viditelný 53 x 37 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 500 Kč
Akt
Id: 270212
patinovaná bronzová plastika, výška včetně bronzového podstavce 31 cm, značeno monogramem ve spodní části sochy JK, ve spodní části bronzového podstavce značka litce,po
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 010 Kč