Čas na serveru 23:23:33

Aukce LXVIII./2020

Karel Kubinský - U jezera

Karel Kubinský
U jezera

Id: 273006

olej/plátno, rozměr 33 x 52 cm, neznačeno, autorsky popsáno na blindrámu zadní strany, plátno je k blindrámu přilepeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Marián Čunderlík - Krojované postavy

Marián Čunderlík
Krojované postavy

Id: 274503

olej/plátno, rozměr 53 x 60 cm, značeno monogramem vlevo nahoře, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Dívčí akt

Oldřich Kulhánek
Dívčí akt

Id: 270024

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor  Rolín - Podzimní bouře

Viktor Rolín
Podzimní bouře

Id: 272006

olej/překližka, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Portrét dívky

Rudolf Vojtěch Špillar
Portrét dívky

Id: 272302

olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně výstavní číslo

Vyvolávací cena:

Detail

Otto Peters - Dívka s šátkem

Otto Peters
Dívka s šátkem

Id: 275105

olej/karton, rozměr 49 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Těšínský - Na Berounce u Srbska

Karel Těšínský
Na Berounce u Srbska

Id: 274005

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, popsáno též na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Autor neurčen - Stará pískovna

Stará pískovna

Id: 273502

olej/sololit, rozměr 59 x 90 cm, značeno monogramem vpravo dole, novodobě rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

7 600

Detail

Jan B. Minařík - Cesta břízami

Jan B. Minařík
Cesta břízami

Id: 274401

olej/plátno, rozměr 53 x 78 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 510

Detail

Fritz Kausek - Zátiší

Fritz Kausek
Zátiší

Id: 274003

olej/karton, rozměr 53,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

7 500

Detail

Jaroslav Grus - Silnice

Jaroslav Grus
Silnice

Id: 270125

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 56 x 75 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan  Dědina - Odliv

Jan Dědina
Odliv

Id: 270114

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 45,5 cm, značeno a datováno 1906 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

6 600

Detail

Jiří Chadima - Podvečer v Praze

Jiří Chadima
Podvečer v Praze

Id: 270402

malba/karton, rozměr 25 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Libor Jaroš - Toskánské kameny I.

Libor Jaroš
Toskánské kameny I.

Id: 275301

akryl/plátno, rozměr cca 72 x 52 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívka s ptáčkem

Dívka s ptáčkem

Id: 275302

kresba tuží/papír, rozměr viditelný 53 x 37 cm, značeno vpravo, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail