Aukce LXVIII./2020
Sedící dívka
Id: 272304
olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, značeno a datováno 52 vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
14 000 Kč
Jan Rapin
Dívka v červeném
Id: 271803
olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Vladimír Jiránek
Radši se budeme plížit...
Id: 270513
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Jan Rapin
Zátiší s cylindrem
Id: 271801
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč
Cyril Bouda
Námořníci
Id: 270028
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 700 Kč
Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V rybářském přístavu
Id: 270519
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 510 Kč
František Tavík Šimon
Na procházce
Id: 270105
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 500 Kč
Příhozy: 56
František Tavík Šimon
Podél zasněžené cesty
Id: 271402
kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
12 500 Kč
Hynku, Viléme, Jarmilo
Id: 272203
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Otakar Hůrka
Slunečný den
Id: 273002
olej/karton, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Salvador Dalí
Don Quijote
Id: 274103
suchá jehla/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D., papír znečištěn hnědými skvrnami
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč
Vladimír Stříbrný
Děvčátko s kyticí
Id: 275103
olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, jemná krakeláž v malbě,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
I novinář udělá díru do světa
Id: 270504
kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 10 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen podepsaný katalog z výstavy
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Poetry No. 3
Id: 270025
litografie/papír, rozměr tisku 14,5 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč
Keramika
Dóza
Id: 273402
keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková s kovovým uzávěrem cca 16 cm, povrchově poškozeno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
12 000 Kč