Čas na serveru 14:46:55

Aukce LXVIII./2020

Ota Janeček - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 272304

olej/překližka, rozměr 29 x 22 cm, značeno a datováno 52 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Rapin - Dívka v červeném

Jan Rapin
Dívka v červeném

Id: 271803

olej/plátno, rozměr 45 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vladimír Jiránek
Radši se budeme plížit...

Id: 270513

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Jan Rapin - Zátiší s cylindrem

Jan Rapin
Zátiší s cylindrem

Id: 271801

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno uprostřed dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Cyril Bouda - Námořníci

Cyril Bouda
Námořníci

Id: 270028

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 700

Detail

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff - V rybářském přístavu

Adolf (Constantin) Baumgartner - Stoiloff
V rybářském přístavu

Id: 270519

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

12 510

Detail

František Tavík Šimon - Na procházce

František Tavík Šimon
Na procházce

Id: 270105

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

12 500

Detail

Příhozy: 56

František Tavík Šimon - Podél zasněžené cesty

František Tavík Šimon
Podél zasněžené cesty

Id: 271402

kolorovaná akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Hynku, Viléme, Jarmilo

Hynku, Viléme, Jarmilo

Id: 272203

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Otakar Hůrka - Slunečný den

Otakar Hůrka
Slunečný den

Id: 273002

olej/karton, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Salvador Dalí - Don Quijote

Salvador Dalí
Don Quijote

Id: 274103

suchá jehla/papír, rozměr tisku 22,5 x 14,5 cm, neznačeno, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D., papír znečištěn hnědými skvrnami

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Vladimír Stříbrný - Děvčátko s kyticí

Vladimír Stříbrný
Děvčátko s kyticí

Id: 275103

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, jemná krakeláž v malbě,po

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Adolf Born - I novinář udělá díru do světa

I novinář udělá díru do světa

Id: 270504

kresba tuží/papír, rozměr kresby cca 10 x 10 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen podepsaný katalog z výstavy

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Poetry No. 3

Oldřich Kulhánek
Poetry No. 3

Id: 270025

litografie/papír, rozměr tisku 14,5 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

 Keramika - Dóza

Keramika
Dóza

Id: 273402

keramická nádoba glazovaná, šestiboká Habánská fajans (17. století ?), s kovovým závěrem, výška celková s kovovým uzávěrem cca 16 cm, povrchově poškozeno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

12 000

Detail