Aukce LXVIII./2020
Jezdec na koni
Id: 271502
olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Taťána Ruprichová
V květinové zahradě
Id: 272813
kombinovaná technika/sololit, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč
Ladislav Ehrlich
U rybníka
Id: 270029
olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 14,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zničená pasparta, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 000 Kč
František Bukáček
Jablka
Id: 270517
olejová tempera/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 600 Kč
Josef Liesler
Bez názvu
Id: 270119
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Jan Novopacký
Studie
Id: 273403
kombinovaná technika/kresba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Adolf Pergl
Západ slunce
Id: 266902
olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, sta viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Milan Klimeš
Abstrakce
Id: 270011
olej/sololit, rozměr 55 x 65 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč
Milan Klimeš
Hlava
Id: 270012
olej/lepenka, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč
Sevastopol
Id: 267718
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 46,5 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 100 Kč