Čas na serveru 19:28:08

Aukce LXVIII./2020

  Autor neurčen - Jezdec na koni

Jezdec na koni

Id: 271502

olej/lepenka, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Taťána Ruprichová - V květinové zahradě

Taťána Ruprichová
V květinové zahradě

Id: 272813

kombinovaná technika/sololit, rozměr 45 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Ladislav Ehrlich - U rybníka

Ladislav Ehrlich
U rybníka

Id: 270029

olej/plátno/podloženo lepenkou, rozměr ve výřezu 14,5 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, zničená pasparta, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
300

Detail

František Bukáček - Jablka

František Bukáček
Jablka

Id: 270517

olejová tempera/karton, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 600

Detail

Josef Liesler - Bez názvu

Josef Liesler
Bez názvu

Id: 270119

litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zažloutlý papír, paspartováno, zaskleno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Jan  Novopacký - Studie

Jan Novopacký
Studie

Id: 273403

kombinovaná technika/kresba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 21 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Pergl - Západ slunce

Adolf Pergl
Západ slunce

Id: 266902

olej/plátno, rozměr 16 x 20 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, sta viz foto

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Milan Klimeš - Abstrakce

Milan Klimeš
Abstrakce

Id: 270011

olej/sololit, rozměr 55 x 65 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 300

Detail

Milan Klimeš - Hlava

Milan Klimeš
Hlava

Id: 270012

olej/lepenka, rozměr 45 x 61 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

1 100

Detail

  Autor neurčen - Sevastopol

Sevastopol

Id: 267718

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 46,5 cm, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
400

1 100

Detail