Aukce LXVIII./2020
Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem
Id: 273003
olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, novodobě rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Igor Kitzberger
Loďka
Id: 270903
bronzová plastika/kamenný podstavec, rozměr cca 25 x 17 cm, značeno na bronzovém podstavci
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
29 000 Kč
Pablo Picasso
Holubice a slunce
Id: 271604
litografie/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
29 000 Kč
Ludvík Kuba
Na tržišti
Id: 273404
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 44,5 x 32 cm, značeno dvakrát vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč
Kamil Kubík
Wall Street
Id: 274102
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 57 x 71 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 500 Kč
Jan Štursa
Ženský akt
Id: 271202
patinovaný bronz/kombinovaný podstavec, výška bronzové plastiky 11,5 cm, značeno ve spodní části, celková výška včetně podstavce 15 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 57
Richard Wiesner
Zátiší
Id: 270122
tempera/olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Iva Hüttnerová
Na cestách
Id: 274902
malba/plátno, rozměr 35 x 25 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
Robert Jiran
U viaduktu
Id: 265606
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Zdeněk Miler
Krtek, sněhulák a Baryk
Id: 270502
kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schváleného režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
27 000 Kč
Vlastislav Hofman
Na procházce
Id: 272808
pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
27 000 Kč
Václav Zapadlík
Mercedes
Id: 274402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 60 cm, značeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 001 Kč
Příhozy: 66
Friends
Id: 262311
fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 52
Konvolut dvou kusů
Id: 270701
Eva (prsa)- rok vzniku 1984 - PF 85 a Ruce s jablkem, rok vzniku 1986 - PF 87, papírové reliéfy, rozměr ve výřezu každého cca 15,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vše zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč
Pohádka
Id: 270121
barevná litografie/papír, rozměr listu 31,5 x 19,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 21