Čas na serveru 11:41:15

Aukce LXVIII./2020

Alfréd Justitz - Zátiší s ovocem

Alfréd Justitz
Zátiší s ovocem

Id: 273003

olej/plátno/karton, rozměr 18 x 25,5 cm, značeno a datováno 1910 vpravo dole, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Igor Kitzberger - Loďka

Igor Kitzberger
Loďka

Id: 270903

bronzová plastika/kamenný podstavec, rozměr cca 25 x 17 cm, značeno na bronzovém podstavci

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Pablo Picasso - Holubice a slunce

Pablo Picasso
Holubice a slunce

Id: 271604

litografie/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
2 800

29 000

Detail

Ludvík Kuba - Na tržišti

Ludvík Kuba
Na tržišti

Id: 273404

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 44,5 x 32 cm, značeno dvakrát vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Kamil Kubík - Wall Street

Kamil Kubík
Wall Street

Id: 274102

ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 57 x 71 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Jan Štursa - Ženský akt

Jan Štursa
Ženský akt

Id: 271202

patinovaný bronz/kombinovaný podstavec, výška bronzové plastiky 11,5 cm, značeno ve spodní části, celková výška včetně podstavce 15 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 57

Richard Wiesner - Zátiší

Richard Wiesner
Zátiší

Id: 270122

tempera/olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Iva Hüttnerová - Na cestách

Iva Hüttnerová
Na cestách

Id: 274902

malba/plátno, rozměr 35 x 25 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Robert Jiran - U viaduktu

Robert Jiran
U viaduktu

Id: 265606

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Miler - Krtek, sněhulák a Baryk

Zdeněk Miler
Krtek, sněhulák a Baryk

Id: 270502

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schváleného režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vlastislav Hofman - Na procházce

Vlastislav Hofman
Na procházce

Id: 272808

pastel/papír, rozměr viditelný 68 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Václav Zapadlík - Mercedes

Václav Zapadlík
Mercedes

Id: 274402

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 60 cm, značeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 001

Detail

Příhozy: 66

Jan Saudek - Friends

Friends

Id: 262311

fotografie, rozměr listu 29,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 52

Olbram Zoubek - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 270701

Eva (prsa)- rok vzniku 1984 - PF 85 a Ruce s jablkem, rok vzniku 1986 - PF 87, papírové reliéfy, rozměr ve výřezu každého cca 15,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, vše zaskleno, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Detail

Adolf Born - Pohádka

Pohádka

Id: 270121

barevná litografie/papír, rozměr listu 31,5 x 19,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
2 200

26 000

Detail

Účastníci: 21