Aukce LXVIII./2020
Karel Jan Sigmund
Krajní chalupa v Radlíně
Id: 273005
malba/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Vilém Plocek
Loďky v průplavu
Id: 270111
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 960 Kč
Neznačeno
Strom u vody
Id: 271505
olej/dřevo, rozměr 16,5 x 20 cm, lehce poškozený lak malby, oděrky na rámu, stav viz foto, Okruh A. Mánesa, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Richard Fremund
Milenci
Id: 270118
kresba sepií/ruční papír, neznačeno, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
5 500 Kč
Viktor Rolín
Stromy ve větru
Id: 272005
olej/překližka, rozměr 30 x 44 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Emanuel Kodet
Akt
Id: 273921
patinovaná hmota (sádra?), celková výška s podstavcem 56 cm, značeno na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Stanislav Feikl
Zima
Id: 270108
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 000 Kč
Miloslav Cicvárek
Akt
Id: 271304
olej/plátno, rozměr 100 x 95 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
5 000 Kč
František Emler
V cirkusu
Id: 270019
malba/karton, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
900 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Na pastvě
Id: 273507
olej/karton, rozměr 14 x 25 cm, rámováno, stav viz foto, 19. st.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 900 Kč
Iva Hüttnerová
Píseň o ubohý Anežce Böhmový
Id: 270026
litografie/papír, rozměr tisku 43 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 500 Kč
Marina Richterová
Tuláci
Id: 270022
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 300 Kč
Josef Sudek
Jindřichův Hradec
Id: 268706
fotografie, rozměr 9 x 14 cm, na zadní straně písemné potvrzení autenticity dcerou fotografa Jaroslava Funkeho, přiloženo potvrzení francouzské aukční síně, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 200 Kč
Albert Charpin
Na pastvě
Id: 271305
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, původní stav, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 100 Kč
Václav Junek
Před maringotkou
Id: 273916
olej/plátno, rozměr 60 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč