Čas na serveru 22:13:30

Aukce LXVIII./2020

  Autor neurčen - Akt

Akt

Id: 270212

patinovaná bronzová plastika, výška včetně bronzového podstavce 31 cm, značeno monogramem ve spodní části sochy JK, ve spodní části bronzového podstavce značka litce,po

Vyvolávací cena:

6 010

Detail

Karel Jan Sigmund - Krajní chalupa v Radlíně

Karel Jan Sigmund
Krajní chalupa v Radlíně

Id: 273005

malba/lepenka, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vilém  Plocek - Loďky v průplavu

Vilém Plocek
Loďky v průplavu

Id: 270111

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 37 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 800

5 960

Detail

  Neznačeno - Strom u vody

Neznačeno
Strom u vody

Id: 271505

olej/dřevo, rozměr 16,5 x 20 cm, lehce poškozený lak malby, oděrky na rámu, stav viz foto, Okruh A. Mánesa, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Milenci

Richard Fremund
Milenci

Id: 270118

kresba sepií/ruční papír, neznačeno, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 600

Detail

Viktor  Rolín - Stromy ve větru

Viktor Rolín
Stromy ve větru

Id: 272005

olej/překližka, rozměr 30 x 44 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

Detail

Emanuel Kodet - Akt

Emanuel Kodet
Akt

Id: 273921

patinovaná hmota (sádra?), celková výška s podstavcem 56 cm, značeno na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

Stanislav Feikl - Zima

Stanislav Feikl
Zima

Id: 270108

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Miloslav Cicvárek - Akt

Miloslav Cicvárek
Akt

Id: 271304

olej/plátno, rozměr 100 x 95 cm, značeno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

Detail

František Emler - V cirkusu

František Emler
V cirkusu

Id: 270019

malba/karton, rozměr 16,5 x 11,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
900

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 273507

olej/karton, rozměr 14 x 25 cm, rámováno, stav viz foto, 19. st.

Vyvolávací cena:
1 200

4 900

Detail

Iva Hüttnerová - Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Iva Hüttnerová
Píseň o ubohý Anežce Böhmový

Id: 270026

litografie/papír, rozměr tisku 43 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Marina Richterová - Tuláci

Marina Richterová
Tuláci

Id: 270022

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 16,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
800

4 300

Detail

Josef Sudek - Jindřichův Hradec

Josef Sudek
Jindřichův Hradec

Id: 268706

fotografie, rozměr 9 x 14 cm, na zadní straně písemné potvrzení autenticity dcerou fotografa Jaroslava Funkeho, přiloženo potvrzení francouzské aukční síně, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Albert Charpin - Na pastvě

Albert Charpin
Na pastvě

Id: 271305

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, původní stav, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail