Aukce LXVIII./2020
Jan Kutálek
Slunce
Id: 270033
pálená hlína, glazováno, rozměr 18 x 26 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 805 Kč
Keramika
Talíř
Id: 264922
glazovaná keramika, průměr 23,5 cm, značně popraskáno, drobné otluky, stav viz foto, pravděpodobně před rokem 1800
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 655 Kč
Jiří Jarolím
Popraviště
Id: 270008
olej/deska, rozměr 67,5 x 53,5 cm, značeno na zadní straní včetně datace, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 600 Kč
Václav Hejna
Abstrakce
Id: 272305
kombinovaná technika/strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 600 Kč
Jiří Jarolím
Rybářské loďky
Id: 270031
pastel/papír, rozměr 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 500 Kč
Karel Veržakovský
Zátiší s jablky
Id: 272307
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozená malba, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 300 Kč
Adolf Zahel
Na Kampě
Id: 273504
olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 300 Kč
Pravoslav Kotík
Přátelé
Id: 271901
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 210 Kč
Jaroslav Malinský
Zátiší
Id: 270203
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 34 cm, neznačeno, ověření autorství na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 020 Kč
Vysoké Tatry
Id: 273503
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 49 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 000 Kč
Dívka se slunečnicí
Id: 267705
olej/plátno/podloženo dřevěnou deskou, rozměr viditelný 84 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 900 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 270211
malba/sololit, rozměr každého cca 73 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 600 Kč
V. Procházka
Skaliska
Id: 270201
olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 400 Kč
Bohumil Knyttl
Zimní poledne
Id: 270202
olej/karton, rozměr viditelný 22,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně,po
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 400 Kč
Jarní tání
Id: 270207
olej/plátno, rozměr 60 x 51 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč