Čas na serveru 05:43:03

Aukce LXVIII./2020

Václav Junek - Před maringotkou

Václav Junek
Před maringotkou

Id: 273916

olej/plátno, rozměr 60 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Slunce

Jan Kutálek
Slunce

Id: 270033

pálená hlína, glazováno, rozměr 18 x 26 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:

3 805

Detail

 Keramika - Talíř

Keramika
Talíř

Id: 264922

glazovaná keramika, průměr 23,5 cm, značně popraskáno, drobné otluky, stav viz foto, pravděpodobně před rokem 1800

Vyvolávací cena:

3 655

Detail

Jiří Jarolím - Popraviště

Jiří Jarolím
Popraviště

Id: 270008

olej/deska, rozměr 67,5 x 53,5 cm, značeno na zadní straní včetně datace, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Václav Hejna - Abstrakce

Václav Hejna
Abstrakce

Id: 272305

kombinovaná technika/strukturální malba/plátno, rozměr 30 x 24 cm, značeno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Jiří Jarolím - Rybářské loďky

Jiří Jarolím
Rybářské loďky

Id: 270031

pastel/papír, rozměr 40 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
500

Detail

Karel Veržakovský - Zátiší s jablky

Karel Veržakovský
Zátiší s jablky

Id: 272307

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

3 300

Detail

Adolf Zahel - Na Kampě

Adolf Zahel
Na Kampě

Id: 273504

olej/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

3 300

Detail

Pravoslav Kotík - Přátelé

Pravoslav Kotík
Přátelé

Id: 271901

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 11 x 21 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 210

Detail

Jaroslav Malinský - Zátiší

Jaroslav Malinský
Zátiší

Id: 270203

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 34 cm, neznačeno, ověření autorství na zadní straně, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

3 020

Detail

  Autor neurčen - Vysoké Tatry

Vysoké Tatry

Id: 273503

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 49 x 62 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

Detail

  Autor neurčen - Dívka se slunečnicí

Dívka se slunečnicí

Id: 267705

olej/plátno/podloženo dřevěnou deskou, rozměr viditelný 84 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
500

2 900

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 270211

malba/sololit, rozměr každého cca 73 x 120 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozené rámování, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

V. Procházka - Skaliska

V. Procházka
Skaliska

Id: 270201

olej/plátno, rozměr 58 x 68 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
500

2 400

Detail

Bohumil Knyttl - Zimní poledne

Bohumil Knyttl
Zimní poledne

Id: 270202

olej/karton, rozměr viditelný 22,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:
500

2 400

Detail