Čas na serveru 23:32:42

Aukce LXVIII./2020

Pablo Picasso - Kolekce předmětů

Pablo Picasso
Kolekce předmětů

Id: 272807

kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

370 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 153

Georges Kars - Květinové zátiší

Georges Kars
Květinové zátiší

Id: 270110

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

285 001

Detail

Příhozy: 139

Jan  Zrzavý - Bárky na pobřeží

Bárky na pobřeží

Id: 272809

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
9 000

235 000

Detail

Účastníci: 32

Příhozy: 117

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 271001

bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto

Vyvolávací cena:
14 000

225 000

Detail

Příhozy: 99

František Kupka - Příběhy Černé a Bílé

František Kupka
Příběhy Černé a Bílé

Id: 273201

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

200 000

Detail

Příhozy: 137

Jan  Zrzavý - Loďka a kameny

Loďka a kameny

Id: 273401

kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

185 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 121

František  Tichý - Vysoká škola

František Tichý
Vysoká škola

Id: 272309

olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

145 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 97

Othon Coubine - Kytice

Othon Coubine
Kytice

Id: 271302

olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
12 000

140 000

Detail

Příhozy: 68

Kristian Kodet - Torzo

Kristian Kodet
Torzo

Id: 273603

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Příhozy: 64

Vilém  Kreibich - Závod Zbraslav Jíloviště

Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště

Id: 270017

olej/lepenka, rozměr 47 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 86

Gustav  Porš - Na kraji lesa

Gustav Porš
Na kraji lesa

Id: 273802

olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 91

Adolphe Monticelli - Parková scéna

Adolphe Monticelli
Parková scéna

Id: 271303

olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet

Vyvolávací cena:
11 000

125 000

Detail

Příhozy: 109

Georges Kars - Portrét

Georges Kars
Portrét

Id: 272310

olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 99

Olbram Zoubek - Eva - Kopretina

Eva - Kopretina

Id: 270901

olovo/cín/patinováno/barveno. celková výška 69,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

120 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 77

Olbram Zoubek - Archanděl Michael

Archanděl Michael

Id: 272701

reliéf, olovo/zlato, rozměr 34 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla č. 47/2020 vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

116 200

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 86