Aukce LXVIII./2020
Pablo Picasso
Kolekce předmětů
Id: 272807
kolekce předmětů věnovaných autorem Jiřímu Siblíkovi, rozměr ve výřezu 52,5 x 71 cm, popsáno a značeno viz foto, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
370 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 153
Georges Kars
Květinové zátiší
Id: 270110
olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítka, štítek, kvalitně rámováno, velmi dobrý stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
285 001 Kč
Příhozy: 139
Bárky na pobřeží
Id: 272809
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
235 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 117
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 271001
bronzová plastika motocyklisty, celková výška včetně dřevěného podstavce 19 cm, délka bronzového odlitku 26 cm, první cena závodu motocyklů Milovice 29.6.1937, značeno na podstavci autorem i litcem, drobné poškození dřevěného podstavce, stav viz foto
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
225 000 Kč
Příhozy: 99
František Kupka
Příběhy Černé a Bílé
Id: 273201
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 137
Loďka a kameny
Id: 273401
kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 121
František Tichý
Vysoká škola
Id: 272309
olej/překližka, rozměr 30 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 97
Othon Coubine
Kytice
Id: 271302
olej/překližka, rozměr 37,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, původní štítek na zadní straně včetně nečitelného věnování, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 68
Kristian Kodet
Torzo
Id: 273603
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na zadní straně autorský štítek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
140 000 Kč
Příhozy: 64
Vilém Kreibich
Závod Zbraslav Jíloviště
Id: 270017
olej/lepenka, rozměr 47 x 61 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 86
Gustav Porš
Na kraji lesa
Id: 273802
olej/plátno/sololit, rozměr 106 x 137 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 91
Adolphe Monticelli
Parková scéna
Id: 271303
olej/ručně tesaná dřevěná deska, rozměr 25 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, majitelem ověřeno v roce 2017 v Paříži u René Millet
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 109
Georges Kars
Portrét
Id: 272310
olej/plátno, rozměr 32,5 x 24 cm, značeno vpravo nahoře, na zadní straně razítko umělecké sbírky, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 99
Eva - Kopretina
Id: 270901
olovo/cín/patinováno/barveno. celková výška 69,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1991, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
120 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 77
Archanděl Michael
Id: 272701
reliéf, olovo/zlato, rozměr 34 x 35 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1973, přiloženo potvrzení pravosti uměleckého díla č. 47/2020 vydané Nadačním fondem Kmentová Zoubek, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
116 200 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 86