Čas na serveru 04:52:15

Aukce LXVIII./2020

  Neznačeno - V pasáži

Neznačeno
V pasáži

Id: 273505

malba/plátno, rozměr 70 x 97 cm, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Detail

Příhozy: 57

Jiří Máška - Král Gilgameš naslouchá svým rádcům

Jiří Máška
Král Gilgameš naslouchá svým rádcům

Id: 274601

kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, pospáno na zadní straně včetně autorova vzorku DNA, olištováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Celý rok

Celý rok

Id: 272202

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 42,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Theodor Stundl - Klaun

Theodor Stundl
Klaun

Id: 271203

socha/kombinovaný materiál/dřevo/kost, značeno ve spodní části, celková výška 39 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Vladimír Jiránek
Vypadněte z mého lesa...

Id: 270512

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 50

Jiří Kolář - Brouk

Jiří Kolář
Brouk

Id: 269202

roláž/papír, rozměr roláže 25 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 800

20 500

Detail

Karel Špillar - U napajedla

Karel Špillar
U napajedla

Id: 274002

olej/karton, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 200

Detail

  Neznačeno - Průhled lesem

Neznačeno
Průhled lesem

Id: 271605

olej/plátno, rozměr 64 x 56 cm, okruh Jana Jakuba Hartmanna, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází ze sbírky Marie von BÜHLER, viz zadní strana plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Robert Jiran - U fotografa

Robert Jiran
U fotografa

Id: 270015

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Příhozy: 50

  Neznačeno - Napoleon

Neznačeno
Napoleon

Id: 270035

bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky 20 cm, celková výška včetně kamenného podstavce 32 cm, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jiří John - Kapky

Jiří John
Kapky

Id: 271902

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 272311

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Účastníci: 18

Gustav Macoun - Na cestě

Gustav Macoun
Na cestě

Id: 272803

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Tomáš Bím - Zámek na kopci

Tomáš Bím
Zámek na kopci

Id: 273602

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, papsartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

19 500

Detail

Jan Honsa - Bříza před roubenkou

Jan Honsa
Bříza před roubenkou

Id: 272004

olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověření Jednotou umělců,po

Vyvolávací cena:
2 800

19 000

Detail