Aukce LXVIII./2020
Neznačeno
V pasáži
Id: 273505
malba/plátno, rozměr 70 x 97 cm, novodobě rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 57
Jiří Máška
Král Gilgameš naslouchá svým rádcům
Id: 274601
kombinovaná technika/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, pospáno na zadní straně včetně autorova vzorku DNA, olištováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč
Celý rok
Id: 272202
papírový reliéf, rozměr ve výřezu 42,5 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2009, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč
Theodor Stundl
Klaun
Id: 271203
socha/kombinovaný materiál/dřevo/kost, značeno ve spodní části, celková výška 39 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 100 Kč
Vladimír Jiránek
Vypadněte z mého lesa...
Id: 270512
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 50
Jiří Kolář
Brouk
Id: 269202
roláž/papír, rozměr roláže 25 x 25 cm, značeno a datováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 500 Kč
Karel Špillar
U napajedla
Id: 274002
olej/karton, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 200 Kč
Neznačeno
Průhled lesem
Id: 271605
olej/plátno, rozměr 64 x 56 cm, okruh Jana Jakuba Hartmanna, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem, obraz pochází ze sbírky Marie von BÜHLER, viz zadní strana plátna, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 000 Kč
Robert Jiran
U fotografa
Id: 270015
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 50
Neznačeno
Napoleon
Id: 270035
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška plastiky 20 cm, celková výška včetně kamenného podstavce 32 cm, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Jiří John
Kapky
Id: 271902
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Anděl
Id: 272311
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč
Účastníci: 18
Gustav Macoun
Na cestě
Id: 272803
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Tomáš Bím
Zámek na kopci
Id: 273602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, papsartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
19 500 Kč
Jan Honsa
Bříza před roubenkou
Id: 272004
olej/lepenka, rozměr viditelný 24 x 31 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověření Jednotou umělců,po
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
19 000 Kč