Aukce LXVIII./2020
Stanislav Lolek
Makové pole
Id: 274004
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, značeno vlevo dole, dekorativní rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 72
Emil Filla
Hlava
Id: 270601
bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 58
Kristian Kodet
Postavy
Id: 272401
olej/deska, rozměr 24 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
A. B. Piepenhagen
Horské jezero
Id: 271602
olej/plátno/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, neznačeno, oděrky na dekorativním rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové,po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
58 000 Kč
Gustav Porš
Staré chaloupky
Id: 274202
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 48
Rudolf Kundera
Tanečnice
Id: 270126
olej/plátno, rozměr 89 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
53 000 Kč
Jaroslav Šetelík
Praha
Id: 270210
olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 60
Vladimír Komárek
Opona
Id: 272702
olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 53
Antonín Mánes
Lávka v horách
Id: 271503
akvarel/papír, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno 1834 vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
51 000 Kč
Jaroslav Klápště
Zátiší s dýmkou
Id: 272703
olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Ptáček v travách
Id: 273908
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 61
Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělky
Id: 275104
olej/karton, rozměr 60 x 49 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 61
Josef Procházka
Lávka přes potok
Id: 275102
olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Setkání
Id: 272308
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
48 000 Kč
Josef Lehoučka
Padající listí
Id: 270115
olej/sololit, rozměr 39 x 59,5 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně štítku, nerámováno, sta viz foto,po
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 49