Čas na serveru 05:32:46

Aukce LXVIII./2020

Stanislav Lolek - Makové pole

Stanislav Lolek
Makové pole

Id: 274004

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, značeno vlevo dole, dekorativní rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

61 000

Detail

Příhozy: 72

Emil Filla - Hlava

Emil Filla
Hlava

Id: 270601

bronzová plastika, výška odlitku 36 cm, celková výška včetně podstavce 46 cm, značeno ve spodní části včetně litce, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:
8 000

60 000

Detail

Příhozy: 58

Kristian Kodet - Postavy

Kristian Kodet
Postavy

Id: 272401

olej/deska, rozměr 24 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

A. B. Piepenhagen - Horské jezero

A. B. Piepenhagen
Horské jezero

Id: 271602

olej/plátno/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, neznačeno, oděrky na dekorativním rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové,po

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Gustav  Porš - Staré chaloupky

Gustav Porš
Staré chaloupky

Id: 274202

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, volné v rámu, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 48

Rudolf Kundera - Tanečnice

Rudolf Kundera
Tanečnice

Id: 270126

olej/plátno, rozměr 89 x 116 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:
14 000

53 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Praha

Jaroslav Šetelík
Praha

Id: 270210

olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 60

Vladimír Komárek - Opona

Vladimír Komárek
Opona

Id: 272702

olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 53

Antonín Mánes - Lávka v horách

Antonín Mánes
Lávka v horách

Id: 271503

akvarel/papír, rozměr 20 x 27 cm, značeno a datováno 1834 vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
7 500

51 000

Detail

Jaroslav Klápště - Zátiší s dýmkou

Jaroslav Klápště
Zátiší s dýmkou

Id: 272703

olej/plátno, rozměr 37 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček v travách

Ptáček v travách

Id: 273908

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 61

Jaroslav Veris (Zamazal) - Španělky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělky

Id: 275104

olej/karton, rozměr 60 x 49 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 61

Josef Procházka - Lávka přes potok

Josef Procházka
Lávka přes potok

Id: 275102

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Setkání

Vilém (Willi) Nowak
Setkání

Id: 272308

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

48 000

Detail

Josef Lehoučka - Padající listí

Josef Lehoučka
Padající listí

Id: 270115

olej/sololit, rozměr 39 x 59,5 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně štítku, nerámováno, sta viz foto,po

Vyvolávací cena:
3 200

47 000

Detail

Příhozy: 49