Čas na serveru 05:39:38

Aukce LXVIII./2020

Robert Jiran - New York

Robert Jiran
New York

Id: 274701

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 106

Adolf Chwala - Lucernské jezero

Adolf Chwala
Lucernské jezero

Id: 271601

olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 59

Olbram Zoubek - Malý Kentaur

Malý Kentaur

Id: 272201

bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
11 000

105 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 69

Robert Jiran - Dívka u majáku

Robert Jiran
Dívka u majáku

Id: 270013

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

100 005

Detail

Příhozy: 128

Oldřich Blažíček - Zasněžená krajina

Oldřich Blažíček
Zasněžená krajina

Id: 272802

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

82 000

Detail

Příhozy: 73

Jan  Zrzavý - Maják

Maják

Id: 267903

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 21 cm, značeno monogramem i celým jménem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

79 000

Detail

Účastníci: 19

Quido Mánes - Vycházka s koňmi

Quido Mánes
Vycházka s koňmi

Id: 271504

olej/plátno, rozměr 21,ř x 31,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
8 000

77 400

Detail

Příhozy: 75

Jan Preisler - Studie

Jan Preisler
Studie

Id: 267703

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno monogramem a datováno 06 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

77 200

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 90

Hella Guth - Décibelle

Hella Guth
Décibelle

Id: 270112

olej/plátno, neznačeno, rozměr 55,5 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 69

Gustav  Porš - Zimní potůček

Gustav Porš
Zimní potůček

Id: 274201

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Jíra - Z Paříže

Josef Jíra
Z Paříže

Id: 272805

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 84

Andy Warhol - Multiple Mickey Mouse

Andy Warhol
Multiple Mickey Mouse

Id: 274101

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 56

Alois Kohout - Rybářský kutr sv. Jura

Alois Kohout
Rybářský kutr sv. Jura

Id: 270801

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně poškozena viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 77

Josef  Svoboda - Rybářské bárky

Josef Svoboda
Rybářské bárky

Id: 273803

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

62 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 62

Kristian Kodet - Sedící anděl

Kristian Kodet
Sedící anděl

Id: 272002

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57