Aukce LXVIII./2020
Robert Jiran
New York
Id: 274701
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 106
Adolf Chwala
Lucernské jezero
Id: 271601
olej/dřevěná deska, rozměr 34 x 26 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, majitelem konzultováno s PhDr. Šárkou Leubnerovou,po
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 59
Malý Kentaur
Id: 272201
bronzová plastika, výška 45,5 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1970, přiložen certifikát autorství díla podepsaný autorem z roku 2015, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
105 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 69
Robert Jiran
Dívka u majáku
Id: 270013
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
100 005 Kč
Příhozy: 128
Oldřich Blažíček
Zasněžená krajina
Id: 272802
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 73
Maják
Id: 267903
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 21 cm, značeno monogramem i celým jménem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
79 000 Kč
Účastníci: 19
Quido Mánes
Vycházka s koňmi
Id: 271504
olej/plátno, rozměr 21,ř x 31,5 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1850, lehce poškozený rám, uvedeno ve výstavní publikaci viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
77 400 Kč
Příhozy: 75
Jan Preisler
Studie
Id: 267703
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, značeno monogramem a datováno 06 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
77 200 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 90
Hella Guth
Décibelle
Id: 270112
olej/plátno, neznačeno, rozměr 55,5 x 46 cm, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 69
Gustav Porš
Zimní potůček
Id: 274201
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 53
Josef Jíra
Z Paříže
Id: 272805
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 84
Andy Warhol
Multiple Mickey Mouse
Id: 274101
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 56
Alois Kohout
Rybářský kutr sv. Jura
Id: 270801
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, malba lokálně poškozena viz foto, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 77
Josef Svoboda
Rybářské bárky
Id: 273803
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
62 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 62
Kristian Kodet
Sedící anděl
Id: 272002
olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57