Čas na serveru 10:07:03

Aukce LXXXI./2022

Jan  Zrzavý - Lodě u mola

Lodě u mola

Id: 350403

tisková technika/papír, rozměr listu 42 x 54 cm, značeno v tisku i vlastnoručně, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Účastníci: 18

Vojtěch  Sedláček - Vysoké nebe

Vojtěch Sedláček
Vysoké nebe

Id: 351811

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Příhozy: 49

Pasta  Oner - God Saves, We spend

Pasta Oner
God Saves, We spend

Id: 352301

barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Václav Hejna - Les

Václav Hejna
Les

Id: 349601

olej/deska, rozměr 65 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek Díla, původní olištování s oděrkami

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Načeradský - Ležící

Jiří Načeradský
Ležící

Id: 349006

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 41,5 x 59 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 200

Detail

Richard Wiesner - Zátiší s jablky

Richard Wiesner
Zátiší s jablky

Id: 349005

olej/sololit, rozměr 39 x 47 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Václav Špála - Sedící dívka

Sedící dívka

Id: 349102

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

15 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Rituální geometrie

Jaroslav Vlasák
Rituální geometrie

Id: 350902

malba/koláž/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Krajina

Vojtěch Sedláček
Krajina

Id: 351804

malba/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

15 000

Detail

Otakar Lebeda - Zátiší z Akademie

Otakar Lebeda
Zátiší z Akademie

Id: 355401

olej/plátno/nepodloženo, rozměr 32,5 x 46 cm, neznačeno, na rubu bitevní výjev, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Na cestě

Karel Souček (Bor)
Na cestě

Id: 350301

olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, neznačeno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

14 611

Detail

Karel Schadt - Tuhá zima

Karel Schadt
Tuhá zima

Id: 348201

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 611

Detail

Vladimír Jan Hnízdo - Bepo

Vladimír Jan Hnízdo
Bepo

Id: 348304

olej/deska, rozměr malby 30,5 x 22 cm, rozměr včetně autorského rámu 45 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní a pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Michael Powolný - Putti Jaro

Michael Powolný
Putti Jaro

Id: 352601

glazovaná keramika, výška 29 cm, značka na spodní straně

Vyvolávací cena:

13 200

Detail

Josef Krejsa - Na Šumavě

Josef Krejsa
Na Šumavě

Id: 353402

olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní

Vyvolávací cena:

13 020

Detail