Aukce LXXXI./2022
Vojtěch Sedláček
Vysoké nebe
Id: 351811
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 49
Pasta Oner
God Saves, We spend
Id: 352301
barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
Václav Hejna
Les
Id: 349601
olej/deska, rozměr 65 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně původní štítek Díla, původní olištování s oděrkami
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč
Jiří Načeradský
Ležící
Id: 349006
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 41,5 x 59 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 200 Kč
Richard Wiesner
Zátiší s jablky
Id: 349005
olej/sololit, rozměr 39 x 47 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Sedící dívka
Id: 349102
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
15 000 Kč
Jaroslav Vlasák
Rituální geometrie
Id: 350902
malba/koláž/karton, rozměr 45 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Krajina
Id: 351804
malba/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč
Otakar Lebeda
Zátiší z Akademie
Id: 355401
olej/plátno/nepodloženo, rozměr 32,5 x 46 cm, neznačeno, na rubu bitevní výjev, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 000 Kč
Karel Souček (Bor)
Na cestě
Id: 350301
olej/plátno, rozměr 88 x 110 cm, neznačeno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 611 Kč
Karel Schadt
Tuhá zima
Id: 348201
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 611 Kč
Vladimír Jan Hnízdo
Bepo
Id: 348304
olej/deska, rozměr malby 30,5 x 22 cm, rozměr včetně autorského rámu 45 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní a pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Michael Powolný
Putti Jaro
Id: 352601
glazovaná keramika, výška 29 cm, značka na spodní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 200 Kč
Josef Krejsa
Na Šumavě
Id: 353402
olej/dřevěná deska, rozměr 14 x 20 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše původní
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 020 Kč
Jan Kutálek
Čertík houba
Id: 352501
pálená hlína/glazováno, celková výška cca 20,5cm, značeno na spodní straně, lokálně drobné oděrky, majitelem konzultováno s PaedDr. Danou Kutálkovou
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
13 000 Kč