Čas na serveru 09:47:25

Aukce LXXXI./2022

Karel Jan Sigmund - Zima na Českomoravské vysočině

Karel Jan Sigmund
Zima na Českomoravské vysočině

Id: 350406

olej/karton, rozměr ve výřezu 32 x 48,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně záruční list, zaskleno, zničený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Richard Wiesner - Před stavením

Richard Wiesner
Před stavením

Id: 353504

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

  Neznačeno - Sedící dívka

Neznačeno
Sedící dívka

Id: 351802

olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Lucie Klímová - Jaro v Šárce

Lucie Klímová
Jaro v Šárce

Id: 351806

olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Václav Malý - U lesa

Václav Malý
U lesa

Id: 353104

olej/deska, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vít Skála - Snopy

Vít Skála
Snopy

Id: 350402

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz mírně poškozen viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Neznačeno - Chlapci u ohníčku

Neznačeno
Chlapci u ohníčku

Id: 347705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Antonín Procházka - Souboj tygra se lvem

Antonín Procházka
Souboj tygra se lvem

Id: 352101

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

 Ledvinka - Pohled do krajiny

Ledvinka
Pohled do krajiny

Id: 352704

olej/plátno, rozměr 53 x 71,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jaroslav Kotas - Nádvoří Pražského hradu

Jaroslav Kotas
Nádvoří Pražského hradu

Id: 353901

olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Emler - Na pláži

František Emler
Na pláži

Id: 349802

tempera/karton, rozměr 29 x 33 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
2 800

5 600

Detail

  Neznačeno - Přístaviště

Neznačeno
Přístaviště

Id: 351801

olej/dřevo, rozměr oválu cca 34 x 44 cm, dřevěná deska značně popraskaná, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Konvolut dvou kusů

František Gross
Konvolut dvou kusů

Id: 351002

litografie/papír, rozměry ve výřezu 20,5 x 19 cm a 22 x 20 cm, jeden kus značený s datací, druhý číslovaný, paspartováno, zaskleno, původní adjustace

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Júlia Sábová - Příboj

Júlia Sábová
Příboj

Id: 354004

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Václav Zapadlík - Mercedes

Václav Zapadlík
Mercedes

Id: 349903

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 60,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail