Aukce LXXXI./2022
Richard Wiesner
Před stavením
Id: 353504
olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč
Neznačeno
Sedící dívka
Id: 351802
olej/plátno, rozměr 45 x 35 cm, obraz v minulosti restaurován, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Lucie Klímová
Jaro v Šárce
Id: 351806
olej/plátno, rozměr 55 x 72 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč
Václav Malý
U lesa
Id: 353104
olej/deska, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Vít Skála
Snopy
Id: 350402
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, obraz mírně poškozen viz foto, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Neznačeno
Chlapci u ohníčku
Id: 347705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 13,5 cm, neznačeno, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč
Antonín Procházka
Souboj tygra se lvem
Id: 352101
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Ledvinka
Pohled do krajiny
Id: 352704
olej/plátno, rozměr 53 x 71,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč
Jaroslav Kotas
Nádvoří Pražského hradu
Id: 353901
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
František Emler
Na pláži
Id: 349802
tempera/karton, rozměr 29 x 33 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
5 600 Kč
Neznačeno
Přístaviště
Id: 351801
olej/dřevo, rozměr oválu cca 34 x 44 cm, dřevěná deska značně popraskaná, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
František Gross
Konvolut dvou kusů
Id: 351002
litografie/papír, rozměry ve výřezu 20,5 x 19 cm a 22 x 20 cm, jeden kus značený s datací, druhý číslovaný, paspartováno, zaskleno, původní adjustace
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 600 Kč
Júlia Sábová
Příboj
Id: 354004
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Václav Zapadlík
Mercedes
Id: 349903
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 60,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, paspartováno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Ivana Vožniaková
Obrázek pro štěstí
Id: 350007
kombinovaná technika/koláž/deska, rozměr 100 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, na zadní straně popis včetně věnování a značení, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 200 Kč