Čas na serveru 18:17:23

Aukce LXXXI./2022

Kateřina Opltová - Jaro

Kateřina Opltová
Jaro

Id: 349003

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, značeno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 650

Detail

Jan Rapin - Zasněná

Jan Rapin
Zasněná

Id: 349502

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

12 000

Detail

Pasta  Oner - Who Came From

Pasta Oner
Who Came From

Id: 350103

serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, číslováno a datováno vpravo dole, zaskleno plexi, rámováno,po

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Tavík Šimon - Pont St. Marie v zimě

František Tavík Šimon
Pont St. Marie v zimě

Id: 351502

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 41 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

František Tavík Šimon - Z Paříže

František Tavík Šimon
Z Paříže

Id: 351808

barevný lept/papír, rozměr listu 38 x 42 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Příhozy: 51

František Květoň - Vzpomínka na Řecko

František Květoň
Vzpomínka na Řecko

Id: 353303

olej/deska, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 800

Detail

Vít Skála - Na kraji lesa

Vít Skála
Na kraji lesa

Id: 350401

olej/plátno, rozměr 55 x 66 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Mikoláš Aleš - Voják na koni

Mikoláš Aleš
Voják na koni

Id: 351401

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, kresba má v ploše drobná zahnědlá místa

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Špála - Postava

Postava

Id: 345304

linoryt/papír, rozměr ve výřezu 28 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

František Zdeněk Eberl - V kavárně

František Zdeněk Eberl
V kavárně

Id: 352705

akvarel/papír, rozměr viditelný 63,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s rybami

Jan Slavíček
Zátiší s rybami

Id: 352801

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

11 000

Detail

Kamil Kubík - Nejvyšší soud USA

Kamil Kubík
Nejvyšší soud USA

Id: 335407

tisková technika/papír, rozměr listu 44,5 x 53,5 cm, značeno, popsáno a autorský tisk ve spodní části, list lokálně znečištěn volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vojtěch Erdélyi - Alej

Vojtěch Erdélyi
Alej

Id: 348303

olej/karton, rozměr 32,5 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, vše v původním stavu, nerestaurováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kamila Ženatá - Podzimní romance

Kamila Ženatá
Podzimní romance

Id: 349602

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Soukup - Kosatce

Josef Soukup
Kosatce

Id: 350201

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 53 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail