Aukce LXXXI./2022
Berthold Ehrenwerth
Procesí
Id: 349101
olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Dětská hlava
Id: 349103
olej/papír/karton, rozměr malby 30 x 21 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Lev Šimák
Vlak v dáli
Id: 351809
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč
Neznačeno
Dívka s květinou ve vlasech
Id: 351810
olej/plátno, rozměr 44,5 x 36 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 800 Kč
Jan Štursa
Toaleta
Id: 353105
pálená hlína, celková výška 38 cm, značeno ve spodní části, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 800 Kč
Alois Bílek
Kompozice I.
Id: 349302
akvarel/papír, rozměr 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
Vladimír Vašíček
Strážnické slavnosti
Id: 348302
akryl/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Alois Bílek
Kompozice II.
Id: 349303
akvarel/papír, rozměr 21 x 33 cm, neznačeno, rámováno v kazetě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč
František Tavík Šimon
Dívka na břehu
Id: 350904
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 500 Kč
Arnošt Paderlík
Ležící akt
Id: 349008
lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
Zátiší
Id: 354005
olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Jan Novopacký
Malí hudebníci
Id: 350407
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč
Svatopluk Klimeš
Eva
Id: 350008
kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno na zadní straně včetně datace, nerámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
Neznačeno
Pohádkový motiv
Id: 354003
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 35 cm, zaskleno z obou stran, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Zbyšek Sion
Postava
Id: 350409
litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč