Čas na serveru 06:28:56

Aukce LXXXI./2022

Ivana Vožniaková - Obrázek pro štěstí

Ivana Vožniaková
Obrázek pro štěstí

Id: 350007

kombinovaná technika/koláž/deska, rozměr 100 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno ve spodní části, na zadní straně popis včetně věnování a značení, rámováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Berthold Ehrenwerth - Procesí

Berthold Ehrenwerth
Procesí

Id: 349101

olej/plátno, rozměr 39 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

  Autor neurčen - Dětská hlava

Dětská hlava

Id: 349103

olej/papír/karton, rozměr malby 30 x 21 cm, monogram vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Lev Šimák - Vlak v dáli

Lev Šimák
Vlak v dáli

Id: 351809

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

  Neznačeno - Dívka s květinou ve vlasech

Neznačeno
Dívka s květinou ve vlasech

Id: 351810

olej/plátno, rozměr 44,5 x 36 cm, obraz v minulosti restaurován, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jan Štursa - Toaleta

Jan Štursa
Toaleta

Id: 353105

pálená hlína, celková výška 38 cm, značeno ve spodní části, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Alois Bílek - Kompozice I.

Alois Bílek
Kompozice I.

Id: 349302

akvarel/papír, rozměr 21 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Vladimír Vašíček - Strážnické slavnosti

Vladimír Vašíček
Strážnické slavnosti

Id: 348302

akryl/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Alois Bílek - Kompozice II.

Alois Bílek
Kompozice II.

Id: 349303

akvarel/papír, rozměr 21 x 33 cm, neznačeno, rámováno v kazetě

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

František Tavík Šimon - Dívka na břehu

František Tavík Šimon
Dívka na břehu

Id: 350904

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Arnošt Paderlík - Ležící akt

Arnošt Paderlík
Ležící akt

Id: 349008

lavírovaná kresba tuší/papír, rozměr 42 x 59,5 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 354005

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vlevo dole s datací, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jan  Novopacký - Malí hudebníci

Jan Novopacký
Malí hudebníci

Id: 350407

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 9,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Svatopluk Klimeš - Eva

Svatopluk Klimeš
Eva

Id: 350008

kombinovaná technika/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno na zadní straně včetně datace, nerámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

  Neznačeno - Pohádkový motiv

Neznačeno
Pohádkový motiv

Id: 354003

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 35 cm, zaskleno z obou stran, poškozený rám

Vyvolávací cena:

1 800

Detail