Čas na serveru 03:21:10

Aukce LXXXI./2022

Josef Hlinomaz - Holka svobody

Josef Hlinomaz
Holka svobody

Id: 351301

olej/plátno, rozměr 35,5 x 41 cm, značeno a datováno v malbě, na zadní straně popsáno včetně věnování a autorské signatury, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
11 000

565 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 100

Jan  Zrzavý - Bárky v přístavu

Bárky v přístavu

Id: 345101

pastel/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 43 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, značeno též na zadní straně, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
11 000

320 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 64

Ladislav Sutnar - Venuše

Ladislav Sutnar
Venuše

Id: 351304

malba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 20 cm, značeno a datováno v horní části, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

275 000

Detail

Příhozy: 112

Václav Špála - Jedna hruška a dvě jablka

Jedna hruška a dvě jablka

Id: 349104

olej/plátno/lepenka, rozměr 21 x 26 cm, viditelný rozměr 19,5 x 24 cm, značeno vpravo dole s datací, dílo uvedeno v publikaci Václav Špála Soupis díla pod číslem 307, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
14 000

270 500

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 126

Vlastimil  Beneš - Město

Vlastimil Beneš
Město

Id: 350203

olej/plátno, rozměr 50 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

260 000

Detail

Příhozy: 106

Olbram Zoubek - Odyseus a Telemachos

Odyseus a Telemachos

Id: 350702

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1971, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová-Zoubek

Vyvolávací cena:

255 000

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 112

Josef Jíra - Jarní maloskalská

Josef Jíra
Jarní maloskalská

Id: 349004

olej/plátno, rozměr 52 x 60 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

240 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 108

Josef Lada - Zimní radovánky

Josef Lada
Zimní radovánky

Id: 349105

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 17,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
18 000

210 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 81

František Ringo Čech - Válka světů

František Ringo Čech
Válka světů

Id: 354301

olej/plátno, rozměr 65 x 80, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

173 000

Detail

Příhozy: 89

Jan  Smetana - Zahrada

Jan Smetana
Zahrada

Id: 349603

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování

Vyvolávací cena:

171 000

Detail

Příhozy: 99

Jan  Zrzavý - Dvě loďky na břehu a tři obláčky

Dvě loďky na břehu a tři obláčky

Id: 349301

tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 24,2 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní adjustace, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

170 000

Detail

Účastníci: 31

Příhozy: 100

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer - Při západu slunce

Beneš (Benedikt Julius) Knüpfer
Při západu slunce

Id: 354001

olej/plátno, rozměr 70 x 140 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
30 000

165 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Jíra - V hospodě

Josef Jíra
V hospodě

Id: 351303

olej/textil/koláž/lepenka, rozměr 63 x 93 cm, značeno včetně věnování a datace vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

160 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 86

Kája Saudek - Motorkářka

Kája Saudek
Motorkářka

Id: 348901

kombiovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, list v ploše lehce zašpiněn, na dvou místech mírně zlomený papír, původní stav, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

140 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 63

František Kaván - Nakvétání na Petrkově

František Kaván
Nakvétání na Petrkově

Id: 354402

olej/karton, rozměr 40 x 53 cm, značeno a popsáno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

130 000

Detail

Příhozy: 66