Aukce LXXXI./2022
Otto Gutfreund
Viki
Id: 349701
patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
127 000 Kč
Příhozy: 118
Otakar Švec
Sluneční paprsek
Id: 344702
patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 52 x 26 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě včetně značky litce, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
126 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 93
Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky
Id: 350205
olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
125 000 Kč
Účastníci: 31
Příhozy: 97
Ratibořický zámek
Id: 351306
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
117 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 98
Žena
Id: 351302
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
110 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 80
Island
Id: 351102
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 24 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
105 001 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 93
Pablo Picasso
Hlava dívky
Id: 352703
litografie/papír, rozměr ve výřezu 82 x 67,5 cm, značeno v tisku a číslováno tužkou ve spodní části, datováno vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 115
Kytice
Id: 348401
akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo vyjádření k dílu od PhDr. Nadi Řehákové z roku 2017
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 74
Hrad Kost
Id: 351305
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně dedikace obrazu včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 106
Pablo Picasso
Kozička
Id: 350801
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 37,5 cm, délka cca 44 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o novější odlitek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
94 000 Kč
Salvador Dalí
Homage to Philosophy
Id: 352701
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
89 000 Kč
Příhozy: 83
Boris Jirků
Odraz v Bodensee
Id: 353304
malba/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky adjustováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 92
Vladimír Komárek
Tři stromy
Id: 349504
olej/plátno, rozměr 52 x 57 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
87 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 97
František Kaván
Rozkvetlé louky pod Troskami
Id: 352002
olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno v obou spodních rozích, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
85 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 85
Vladimír Komárek
Anděl
Id: 349503
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 64