Čas na serveru 10:51:24

Aukce LXXXI./2022

Otto Gutfreund - Viki

Otto Gutfreund
Viki

Id: 349701

patinovaná bronzová plastika, výška 32,5 cm, jedná se o jeden z prvních odlitků, který současný majitel získal z velmi významné pražské sbírky, neznačeno, provenience osobní sbírka malíře Kristiana Kodeta

Vyvolávací cena:

127 000

Detail

Příhozy: 118

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 344702

patinovaná bronzová plastika, rozměr cca 52 x 26 cm, celková výška 33 cm, značeno na plintě včetně značky litce, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže

Vyvolávací cena:
12 000

126 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 93

Vladimír Komárek - Ptáci a žebříky

Vladimír Komárek
Ptáci a žebříky

Id: 350205

olej/plátno, rozměr 101 x 81 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
6 000

125 000

Detail

Účastníci: 31

Příhozy: 97

Václav Špála - Ratibořický zámek

Ratibořický zámek

Id: 351306

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40,5, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

117 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 98

Ota Janeček - Žena

Žena

Id: 351302

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška bronzové plastiky cca 67 cm, celková výška včetně podstavce cca 70 cm, značeno, datováno a číslováno 3/5 na podstaci

Vyvolávací cena:
11 000

110 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 80

Jan  Zrzavý - Island

Island

Id: 351102

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 24 cm, značeno monogramem a datací vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

105 001

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 93

Pablo Picasso - Hlava dívky

Pablo Picasso
Hlava dívky

Id: 352703

litografie/papír, rozměr ve výřezu 82 x 67,5 cm, značeno v tisku a číslováno tužkou ve spodní části, datováno vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 115

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 348401

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiloženo vyjádření k dílu od PhDr. Nadi Řehákové z roku 2017

Vyvolávací cena:
12 000

95 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 74

Václav Špála - Hrad Kost

Hrad Kost

Id: 351305

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 52,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně dedikace obrazu včetně věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

95 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 106

Pablo Picasso - Kozička

Pablo Picasso
Kozička

Id: 350801

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky cca 37,5 cm, délka cca 44 cm, značeno ve spodní části, jedná se pravděpodobně o novější odlitek

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Salvador Dalí - Homage to Philosophy

Salvador Dalí
Homage to Philosophy

Id: 352701

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Příhozy: 83

Boris Jirků - Odraz v Bodensee

Boris Jirků
Odraz v Bodensee

Id: 353304

malba/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky adjustováno

Vyvolávací cena:
6 000

88 000

Detail

Příhozy: 92

Vladimír Komárek - Tři stromy

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 349504

olej/plátno, rozměr 52 x 57 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Účastníci: 29

Příhozy: 97

František Kaván - Rozkvetlé louky pod Troskami

František Kaván
Rozkvetlé louky pod Troskami

Id: 352002

olej/karton, rozměr 49 x 64 cm, značeno v obou spodních rozích, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 85

Vladimír Komárek - Anděl

Vladimír Komárek
Anděl

Id: 349503

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 64