Čas na serveru 09:44:44

Aukce LXXXI./2022

Pravoslav Kotík - Postavy v krajině

Pravoslav Kotík
Postavy v krajině

Id: 350001

olej/karton, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Petr Modlitba - Carhotaurus Sastrei

Petr Modlitba
Carhotaurus Sastrei

Id: 353301

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Petr Modlitba - Uintatherium

Petr Modlitba
Uintatherium

Id: 353302

olej/karton, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Kamil Kubík - Newyorská burza

Kamil Kubík
Newyorská burza

Id: 335408

tisková technika/papír, rozměr listu 44,5 x 53,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Bubeníček - Od Písku

Ota Bubeníček
Od Písku

Id: 348202

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, původní popis na zadní straně

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Emil Filla - Žena na lenošce

Emil Filla
Žena na lenošce

Id: 350802

lept/papír, rozměr listu 31 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 351805

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 57

 Firma - Bez názvu

Firma
Bez názvu

Id: 349401

serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace, autorský tisk, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

25 200

Detail

Petr Písařík - Květ

Petr Písařík
Květ

Id: 348501

kombinovaná technika/asambláž/plátno, rozměr 40 x 100 cm, značeno na zadní straně včetně datace

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Igor Shulman - Vyhlížející

Igor Shulman
Vyhlížející

Id: 349002

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Rapin - Venice Carnival I.

Jan Rapin
Venice Carnival I.

Id: 353206

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Antonín Hudeček - Odlesky

Antonín Hudeček
Odlesky

Id: 354102

olej/sololit, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Kamil Kubík - River Café u Brooklyn Bridge

Kamil Kubík
River Café u Brooklyn Bridge

Id: 335411

tisková technika/papír, rozměr listu 38 x 52 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Radek Baláž - Čekání

Radek Baláž
Čekání

Id: 354501

olej/plátno, rozměr 70 x 115,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Václav Špála - Odpočívající dívka

Odpočívající dívka

Id: 344307

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 49