Aukce LXXXI./2022
Petr Modlitba
Carhotaurus Sastrei
Id: 353301
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
27 000 Kč
Petr Modlitba
Uintatherium
Id: 353302
olej/karton, rozměr ve výřezu 40 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Kamil Kubík
Newyorská burza
Id: 335408
tisková technika/papír, rozměr listu 44,5 x 53,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Ota Bubeníček
Od Písku
Id: 348202
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, původní popis na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 000 Kč
Emil Filla
Žena na lenošce
Id: 350802
lept/papír, rozměr listu 31 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 351805
kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 57
Firma
Bez názvu
Id: 349401
serigrafie/papír, rozměr 70 x 100 cm, značeno všemi umělci Firmy ve spodní části, včetně datace, autorský tisk, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 200 Kč
Petr Písařík
Květ
Id: 348501
kombinovaná technika/asambláž/plátno, rozměr 40 x 100 cm, značeno na zadní straně včetně datace
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
25 000 Kč
Igor Shulman
Vyhlížející
Id: 349002
olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Jan Rapin
Venice Carnival I.
Id: 353206
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Antonín Hudeček
Odlesky
Id: 354102
olej/sololit, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Kamil Kubík
River Café u Brooklyn Bridge
Id: 335411
tisková technika/papír, rozměr listu 38 x 52 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Radek Baláž
Čekání
Id: 354501
olej/plátno, rozměr 70 x 115,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Odpočívající dívka
Id: 344307
ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 49
Jan Mikule
Květinový trh
Id: 352404
olej/plátno, rozměr 68 x 90 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 000 Kč